Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti nem vagytok elkeseredve az...

Ti nem vagytok elkeseredve az emberek rosszindulatán itt a gyiken?

Figyelt kérdés

Főleg a gyereknevelés, családi kapcsolatok meg szerelem kategóriában az emberek lepontozzák a segítő választ.


Aztán privát üziket írnak fenyegetőzve (teljesen nonszensz, így nyírlak ki meg úgy...), meg mindenféle dolgokat mondanak a másikra kommentekben.


Tudom, hogy nem kell ezzel törődni, de ezek az emberek szerintetek simán dolgoznak utána tovább egy cégnél meg átmennek a boltba, ha végeztek az üzivel?


Vagy ilyen agresszív, primitív emberek az utcán simán lelőhetnek minket? Vagy csak itt a neten nagy a szájuk?

Mert én értem, hogy valaki csak viccből nethuszárkodik, de valahogy én mégsem tudnék ilyeneket írni másokra, hogy "te nem vagy ember", főleg egy olyan kommentre, hogy "az én gyerekem hányban született".


Ti mit gondoltok?


2014. máj. 28. 15:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Igen, az utolsónak igaza van! Persze nem kellene vele törődni, de szerintem egy épeszű ember nem kezd el kanyázni egy privát üziben, meg ilyeneket írni, amiket mind említettünk.


gondoljatok bele, mekkora para, hogy ilyen gondolkodású ember akár leülhet mellénk a buszon...

2014. máj. 28. 16:30
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is néha furcsa személyiségek nyilvánulnak meg itt, de csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Sokak itt vezetik le indulataikat, és igen, sajnos sokan valóban azt hiszik, ez valami vetélkedő, ki mondja a helyes választ, és természetesen ők. és jaj annak, aki másképp lát dolgokat. Sajnálom őket, mert egy örök harc lehet az életük. A világgal harcolnak, de elsősorban önmagukkal, hiszen ha egy ártatlan kérdés ilyen nagy indulatokat vált ki belőlük indokolatlanul, arról nem a kérdés, vagy a kérdező tehet, hanem belőlük jön, egyszerű projekció. Ez az ő problémájuk, nem a miénk. Bár számomra is ijesztő, milyen indulatok dúlnak emberekben, mennyi félelem, düh, frusztráció kavarog bennük, az elfogadás szemernyi szikrája nélkül. Szegények :). Én is megpróbálok nem foglalkozni velük, és arra koncentrálok, hogy segítsek a tapasztalataimmal, saját életemmel, nem bántó véleményemmel mindenféle ítélkezés nélkül. Szerencsére azért látom, sok hasonlóan gondolkodó is van itt, és ez a lényeg :)
2014. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, én még nem kaptam privátban ilyesféle üzenetet, na de majd most :). Biztos nem lehet kellemes.
2014. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Tudom, nem ide tartozik, de én meg csak most kezdtem nézegetni az oldalt! Ha lepontoznak, azt honnan tudod, vagy hol lehet látni? Ezt nem ertem
2014. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki, mint itt, a 12-es válaszolónál, és igazából onnan tudhatod, hogy visszajársz az általad korábban megválaszolt kérdésekhez olvasni az újabb válaszokat. Egyébként értesítést nem kapsz róla, vagy ilyesmi, csak ott látszik, annál a válaszodnál, ha pontozta valaki.
2014. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Köszöm a segítséget!!!!!
2014. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Azért a %os dologgal nem értek egyet,hiszen bármit írsz jól lepontoznak,tehát én pl azért vagyok ennyi,mert sok kérdésre válaszoltam, és még ott is lepontoztak ahol csak azt mondtam tetszik-e a kérdező által választott név vagy sem,illetve azért,hogy hány éves vagyok,persze azért a 40-30% körüliek eddig kivétel nélkül hülyeségeket írtak.
2014. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe jutott egy kérdés,anyuka kérte,hogy aki visszafogyott a terhesség után tegyen már egy olyan képet fel,amin látszik mennyire vékony nyilván fej nélkül, kb 3-4 ember töltött fel képet,erre jól le lettünk pontozva és leszólva,hogy ez kamu nem lehet,hogy nem vagyunk 90-100kg.Ki érti ezt.
2014. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Sok furcsa ember van itt, de én tudod min szoktam csodálkozni kérdező? Amikor valaki feltesz egy goggleből kikereshető választ, megkeresem neki e még egy köszit sem ír vissza. Nem at mondom elvárom, de ha már áldozok 2 percet rá megkeresem helyette akkor annyit illene visszaírni. Leginkább ebben a kategóriába van ez, szerintem ez is mindent elmond.
2014. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia kérdező :-)

Én meg magasról teszek a " vércsékre", ha olyan kérdést látok, ahol a tapasztalatommal segíteni tudok, akkor igenis válaszolok, nem egyszer volt, hogy a kérdező mellé csak páran álltunk ki...ezért vagyok ilyen szép alacsony %-on, de nem érdekel, ettől én nem leszek kevesebb.

Azokat az embereket, akikre gondolsz, én csak sajnálni tudom, valószínű a való életben nem, csak itt tudják kiélni magukat, arctalanul, névtelenül. Ez mindent elmond róluk, nem?

2014. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!