Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti nem vagytok elkeseredve az...

Ti nem vagytok elkeseredve az emberek rosszindulatán itt a gyiken?

Figyelt kérdés

Főleg a gyereknevelés, családi kapcsolatok meg szerelem kategóriában az emberek lepontozzák a segítő választ.


Aztán privát üziket írnak fenyegetőzve (teljesen nonszensz, így nyírlak ki meg úgy...), meg mindenféle dolgokat mondanak a másikra kommentekben.


Tudom, hogy nem kell ezzel törődni, de ezek az emberek szerintetek simán dolgoznak utána tovább egy cégnél meg átmennek a boltba, ha végeztek az üzivel?


Vagy ilyen agresszív, primitív emberek az utcán simán lelőhetnek minket? Vagy csak itt a neten nagy a szájuk?

Mert én értem, hogy valaki csak viccből nethuszárkodik, de valahogy én mégsem tudnék ilyeneket írni másokra, hogy "te nem vagy ember", főleg egy olyan kommentre, hogy "az én gyerekem hányban született".


Ti mit gondoltok?


2014. máj. 28. 15:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, a kérdés pont megfogalmazódott ma bennem is, mert egy tegnapi válaszomra én is privátban kaptam egy olyan kioktató, tökre lealázó levelet, valami alpári stílusban, hogy totál kiakadtam. :)

Visszanéztem a kérdést, és még volt pár válasz, ahol jöttek a mindenkinél mindent jobban tudó válaszadók....Szóval belehúztam én is. :) Pedig én is csak pár kérdésre szoktam válaszolni.

MIndegy- azért jót alszok ma éjszaka is, csak tényleg olyan kiakasztó, hogy itt névtelenül próbálnak nagyon megalázó, és nagyon földbe-döngölő megjegyzéseket tenni másokra az anyukák... kioktatják egymást stílusosan- de közben molyogó arcocskákat írogatnak meg megjegyzik, hogy hát igen, a gyerekneveléshez nem kell ész.

Talán magukra gondolnak?

MIndegy, azért elkeseredve nem vagyok- csak kicsit ledöbbentem én is. :)

2014. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itt sokszor elszabadulnak az indulatok, és némelyik nagyobb vihart kavaró kérdés végén néhány válaszolónak már teljesen elszáll az agya, és akkora ostobaságokat, sarkításokat ír, hogy az már sajnos messze nincs a jótanácstól, amire a kérdező kíváncsi volt.

Pl. egy ilyen kérdésnél már volt huszonvalahány válasz, de szegény kédező kb. a nyolcadik után már el is tűnt mint az aranyóra (nem is csodálom), mert már szerintem azt is hatszor megbánta, hogy egyáltalán feltette a kérdést.

2014. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!