Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvónéninként meddig dolgoznáto...

Óvónéninként meddig dolgoznátok terhesen?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok kismama, tervezzük csak. Igazából eddig elég sokat voltam beteges, minden összeszedtem az oviban, ezért érdekel. Rubeolás nem voltam még, és egy hányás hasmenés vírus se lenne túl jó kismamaként, meg alapból olyan betegség, amire gyógyszert kéne szedni. Ti meddig dolgoznátok?
2014. jún. 3. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én terhes vagyok, és írogatok egy topikba, ahol szintén mindenki terhes. Van egy óvónénink is, aki a terhesség kiderülésekor táppénzre ment pont az általad említett okok miatt. Én az utolsó napig fogok dolgozni, de én irodában vagyok, bár néha itt is vannak betegek, azért próbálok vigyázni.
2014. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a 8. hétig dolgoztam.
2014. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En hivatalosan a 24. hetig de ebbol 9 het szabadsag volt:-)
2014. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is a 12.- 16. hétig gondoltam, de kicsit megnyugodtam, hogy akkor lehet nem akadnak ki ezen az oviba annyira :)
2014. jún. 3. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első három hónapban nem dolgoznék, mert ilyenkor jelentenek nagy veszélyt a fertőző gyerekbetegségek. Az én nőgyógyászom erre az időszakra automatikusan ki is írja a pedagógusokat, utána viszont csak tényleg indokolt esetben. Szóval utána dolgozhatsz, amíg bírsz.
2014. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok


Attól is függ mikorra esik az első 3 hónap. Mert ha pl. esős, nyirkos őszi napokra amikor sok a megfázás, betegség akkor nem mennék. Én tavasszal voltam az első trimeszterben, nem voltak megbetegedések akkor.

2014. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!