Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legfeleslegesebb...

Mi volt a legfeleslegesebb dolog amit megvettél a kisbabádnak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 00:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

21000 Ft-os pihenőszék - az 5000 Ft-os is bőven jó lett volna (amúgy nagyn szeretjük csak felesleges volt ilyen drágát venni)

Kádbetét - sose használtuk

Rágókák - be se fér a szájába

2014. jún. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
pelenkatartó kuka. Ezen kívül minden hasznosnak bizonyult, de mi alaposan leszűkítettük a kelengyelistát.
2014. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 zabmester ***** válasza:
95%
Cumisüveg/bébiétel melegítő (vagy melegentartó?). Ha valamit melegen tettem bele, azt oké, hogy melegen tartotta egy darabig, de elég hamar rájöttem, hogy ez is csak felesleges árampocsékolás, ráadásul maximum teánál használható, tejnél/tápszernél nem, mert azért azt ki hagyná benne órákig? Melegítésre viszont egyáltalán nem alkalmas, hiába volt ráírva, hogy melegít. Kipróbáltam hűtőből kivett anyatejjel, 45 perc után feladtam, ugyanolyan hideg volt, mint amikor kivettem a hűtőből.
2014. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%
Csak én nem értem minek kell lepontozni azokat akik csak a saját tapasztalataikat írják le ? 😣😒😕😯
2014. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem,hidd el sokan nem értik :) én sem.
2014. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%

Bravó Sweetpeace babanyugtato hinta. Gyűlölte! Elfordulásgátlo, sosem használtuk. Babakesztyu, karmolás ellen, szinten nem használtuk.

Anyósom megvette az összes fellelheto hasfájás elleni szert, mert előre eldontotte, hogy hasfájós lesz - nem lett :)

2014. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
89%
Cumi.
2014. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!