Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel segíthetnék mit adjak a...

Mivel segíthetnék mit adjak a 4éves lányomnak köhögés ellen? Már az egész család kikészül hogy nem alszik!

Figyelt kérdés
Egész nap nem köhög,de mikor lefekszik olyan fulladásos köhögőroham jön rá hogy szinte hány. Sem nappal sem éjjel nem alszik senki a köhögő rohamai miatt,ő meg egész nap tiszta hiszti mert fáradt. Rinatiol szárazköhögés ellen,meg kinder luuf van itthon.

2014. jún. 9. 16:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sterinar, porszivo, nasivin ( az osszehuzza a nyalkahartyat) lefekves elott, szobabn paraditas es legueskonnyito parologtatas, es emeld meg az agy veget egy jo vaskos konyvvel. Akkor nem annyira csorog vissza. A sinecod nem igazan hasznal, mert a garatra csorgo valadek irritalja. Tudom nem vigasz, de nekem most van tul a 6 evesem, a 4 eves meg csunyan kohogott a ma delutani alvaskor is es a 6 honapos fogzas mellett 3 ejszaka nem aludt, ma volt az elso kicsit jobb nap. Most 1 hete huzzuk, de kb 2-3 hete ugyanez a kruppos kohoges volt, nem tudom mitol tert vissza...jobbulast nektek!
2014. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!