Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A lányom nem...

Mit tegyek? A lányom nem szeretne iskolába menni.

Figyelt kérdés

Én írtam ki ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

Még a héten kell mennie iskolába. Nem tanulnak már semmit, tehát semmiről sem maradna le. Sajnos nem tudom leigazolni. Azt mondta a lányom nem bírja ki ezt a hetet. Most is sír, már én is kikészültem lelkileg :((

Nem szoktam hazudni, de arra is gondoltam elviszem orvoshoz és azt mondom éjszaka lázas volt.

U.i: Kérem NE ítéljetek el, mert hazudni akarok az orvosnak, de nem bírom nézni ahogy a lányom szenved.


2014. jún. 10. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Magyarul eddig mindig ment, csak most ezen a héten nem kell mennie? Mert ha igen, akkor nem nagy a baj, én is nyűgös vagyok már :D Ezt az 1 hetet igazold le valahogy, de ha már rendes tanulási évben sem akar menni, akkor mutasd meg nekik a DEHUSZ-osokat :)
2014. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elnézést az első mondatban a nem kell mennie: nem akar menni* Bocsi késő van :D
2014. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Ne menjen. Telefonálj be a suliba,h beteg, később beviszed az igazolást. A hiányzásokat már lehet, le is zárták, vagy a 7 közepén zárják. Pénteken (ha jól tudom), már bizit kell osztani, azokat pedig meg is kell írni. Szóval nem hiszem,h igazolatlanjai lennének emiatt. Ha mégis balhéznának miatta, ráérsz akkor lemenni a dokihoz.
2014. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Én is szenvedek a munkahelyen, mégis bemegyek. Ha már most nem tanulja meg, hogy mik a kötelességei, akkor később bajok lesznek. Azt pedig nem hiszem el, hogy minden tanár és diák bunkó. Én is voltam középiskolás, ráadásul szekáltak is 4 éven keresztül. Túl antiszoc, csöndes tpus voltam. Nyilván a lányt sem ok nélkül bántsák.
2014. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet mindig elfutni a problémák elől. Vagy menjen be vagy pedig álljon az orvos elé és vallja be, hogy miért nem akar 1 hétig menni. Hazudni nem érdemes. Az orvos sem hülye, látja hogy nem beteg.
2014. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Orvosnak nem kell hazudni. Egyszerűen mondd meg, hogy igazolás kell, oda fogja adni.
2014. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Én tuti szereznék igazolást,ne küld el suliba...
2014. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem küldeném el a lányomat, ha nagyon könyörögne. DE! Ha most engedsz neki, később megint megfogja ugyanezt csinálni. Te döntesz....
2014. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha valóban depressziós, akkor az orvosi kezelést igényel, tehat az orvos siman ad igazolást.


Amúgy meg egy hetet ki lehet birni. Mit csinál majd, ha komolyabb problémája lesz?

2014. jún. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is megy minden reggel a harc, hogy nem akar menni, meg minek, meg úgyse csinálnak semmit. De ha most engedek neki, akkor később csak rosszabb lesz. Én se maradhatok itthon, ha nincs kedvem dolgozni menni, még ha egész nap nem is kell csinálni semmit pl vasárnap.
2014. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!