Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az anyagiakon egyáltalán...

Ha az anyagiakon egyáltalán nem múlna, hány gyermeket vállalnál be?

Figyelt kérdés
Van olyan köztetek, aki szívesen lenne akár extra nagycsaládos, ha a pénzen nem kellene aggódni? Vagy nem csak az anyagiak miatt kevés a nagycsalád, hanem egyéb okokból sem mernek/akarnak többször szülni a a mai világban a nők? Mik ezek az egyéb okok?
2014. jún. 13. 18:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
mi ebben a lepontozandó?
2014. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
3-mat.Többnek nagyon nem látom értelmét,nagyon maximum 4.A figyelmet is meg kell osztani,és 3-4 gyereknél több már megsinylené.
2014. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Barátnőmék 7-en testvérek, senki sem sínylette meg :)

2014. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

7 gyereknek nem lehet azt a figyelmet és törődést megadni amennyi nekik alapjáraton kellene.

Gondolj bele,hogy este megfürdeted a gyereked,olvasol neki esti mesét,majd ölelgetve,puszilgatva még egy kicsit elalszik.Ezt 7 gyerekkel nem lehet végig csinálni,és ez csak 1 dolog a sok közül.7 gyerekkel gyakorlatiasnak kell lenni,és egyénileg alig-alig lehet foglalkozni.Nem azt mondtam,hogy lelki betegek lesznek,szó nincs erről,de sok mindent nem kapnak meg figyelemben amit egy 1-2-3 gyerekes családban igen.

2014. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én max kettőt vállalnék, de párom hármat szeretne :) majd elválik hogy alakul és hogy fogjuk bírni. 3 gyereknél még nincs anyagi akadály.
2014. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nálunk adottak a körülmények , de mindig is egy gyereket szerettem volna. Én úgy gondolom, hogy legyen egy akinek mindent meg adok és a mindent nem anyagi téren értem, de ha teso születne a nagyobbik gyerek el lenne hanyagolva szerintem. Nagyon sokat foglalkozom a fiammal, 2gyereknek nem tudnék ennyit adni magamból. A másik ok, a környezetemben nincs jó felnőtt testvérpár, ez sem motivál arra, hogy legyen teso.
2014. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nalunk nincs anyagi akadaly,megis sokaig ugy gondoltam,hogy nekunk 1 gyerek eleg lesz.Aztan szepen lassan meggondoltam magam.Tobb mint 8 ev korkulonbseggel most varjuk a kistesot.Aztan ki tudja,talan meg harmadikat is bevallalunk majd,de ez a maximum:) Nem tudnek tobb gyerekre elegendo figyelmet es idot aldozni.Igazabol ez a resze a dolognak mar 2 gyerek eseteben is megremit.
2014. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én így is, milliomosként is 2 gyereket szeretnék :)
2014. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy van, és maximum még egy lesz, pedig anyagilag beleférne bőven több. De szégyen-nem szégyen én úgy érzem, hogy nem több gyerekes anyának születtem. Nekem energetikailag max. kettő fér bele!
2014. jún. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
4-et,mert van 2 de császárosak voltak. Így ez meghatározza. De ahhoz, tényleg nagyon-nagyon stabil anyagi biztonságban kéne érezni magam... Arról nem is beszélve, hogy már 35 éves vagyok a férjem 40... kicsit későn jöttek a gyerekek,de nem azért mert így terveztük...de ha így lett elrendelve akkor így marad.... Magyarán ha a következő 2 évben nyernénk pl a lottón :-DDDD tuti nem gondolkoznák ...
2014. jún. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!