Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvileg nem tervezünk gyereket...

Elvileg nem tervezünk gyereket, de a párom mégsem védekezik?

Figyelt kérdés

Konkrétan nem tervezünk gyereket, de a párom (ha nem is minden együttlétkor) kb minden 2.-3. aktusban belém élvez.

Ez a részéről azt jelenti, hogy jöhetne, vagy csak ennyire felelőtlen? Vélemény?


2014. jún. 16. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi a helyzet veled?
2014. jún. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy értve? Én szeretnék, nem kérdés.
2014. jún. 16. 07:45
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

"Ez a részéről azt jelenti, hogy jöhetne, vagy csak ennyire felelőtlen? "


EZT TÖLE kellene megkérdezned.


De ha jól értem, a "védekezés" alatt megszakítást értetek - az pedig nem az, amellett bármikor lehetsz terhes.


Amennyiben te nem akarsz gyereket (illetve nem lennél képes arra, hogy a párod nélkül fel tudd nevelni), akkor védekezz te.

2014. jún. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Én szeretnék, nem kérdés."


Ez eddig nem lenne baj, de ha a párod csak felelötlen, akkor nagy a valószínüsége, hogy amennyiben terhes leszel, lelép a felelöség elöl. Ebben az esetben fel tudod nevelni a gyereket egyedül, a segítsége nélkül? Mert nem hiszem, hogy ebben az esetben a párodtól bármilyen támogatást is kapnál. Szerintem elöször gondold át alaposan, és ha nem vagy biztos abbban, hogy nélküle is meg tudod oldani, akkor védekezz te, ne hagyd rá.

2014. jún. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Talán kérdezd meg tőle?
2014. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért a védekezés módját nem ártana megbeszélni. Lehet, hogy ő azt hiszi, hogy te gyógyszert szedsz?
2014. jún. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ugy volt h sok ev gyogyszerszedes utan abbahagytam.mondtam h vedekezunk mashogy vagy johet a baba?ezt ketszer megkerdeztem....par het mulva pozitivat teszteltunk.:-)ma mar 4honapos es imadjuk.
2014. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana ezt megbeszélni.... A kérdés alapján elég nagy merészség lenne eldönteni, hogy mit szeretne a párod, egy kielégítőt kufircolni (bocsánat :) ), vagy babát. Vagy maga sem döntötte el, és a jószerencsére bízza?
2014. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!