Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem lesz gond az elsővel, ha...

Nem lesz gond az elsővel, ha megtartom a másodikat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A kislányom a jövő hónapban lesz egy éves, és kb két hete, együttlét közben elszakadt az óvszer.

Szereztünk volna második babát, nem ott van a gond, csak nem tudom,hogy a lányom hogy fogadná,ha esetleg véletlenül összejött egy kistesó.

Ti mit gondoltok? Ilyen korán vállalnátok?



2014. jún. 25. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj,de ha nem akarsz 2.at és tudod,hogy kiszakadt ott a 72órás tabletta, amúgy meg nem értem hogy tudnád elvetetni mikor már ott a kislányod..Én nem vállaltam ilyen korán tesót,de ha összejött volna biztosan nem vetetem el.Néha úgy érzem sokan nem fogják fel,hogy az embrió egy élőlény már.
2014. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még ennél kisebb korkülönbséggel is születnek gyerekek. Szerintem nem jó és nincs értelme, de a felelőtlenségnek ne a baba igya a levét. Eleinte marha nehéz, de összeszoknak összenőnek.
2014. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, nem azt vártam, hogy megtámadj,a tapasztalatokra lettem volna kíváncsi,és elnézést,ha nem fogalmaztam érthetően. Mint írtam is, szeretnénk másodikat,sőt,én még harmadikat is, mert szerintem így kerek egész egy család. Csak vannak félelmeim, és mások tapasztalataira lettem volna kíváncsi.

Kedves második válaszoló.

Szerintem nem voltunk felelőtlenek,hiszen védekeztünk, sajnos fogamzásgátlótabletta nem szedhetek,egészségügyi okok miatt. Az abortuszt én sem pártolom, tisztában vagyok az esemény utáni tablettával, nem véletlenül nem vettem be.

2014. jún. 25. 18:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont így tervezzük majd, ha egy éves lesz az első gyerekünk, akkor kezdjük a következő próbálkozást. Nekünk így lesz ideális. Szerintem ti se aggódjatok! :)
2014. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
nem támadtalak,csak nem értettem mi az a megtartom dolog mikor tehettél volna az ellen,hogy legyen ha tudod,hogy túl kicsi még az első
2014. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz gond az elsővel, túl kicsi még, hogy felfogja, meg mire meglesz addigra ő már majdnem két éves lesz. Szerezzetek be egy testvér babakocsit...
2014. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%
Kérdem én miért kell lepontozni? Ott a kérdés Ti mit gondoltok,én válaszoltam és nem sértő módon
2014. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt a 3., amikor becsúszott a 4. Eszembe se volt elvetetni, 1 hét híján 17 hónapos volt amikor megszületett a legkisebb. Nem volt nehéz, most a nehéz. Elég sokat csüng a nyakamban a kicsi,16 hónapos, a 3. gyerkőcre így kevesebb figyelem jut,sajnos látszik is :-(
2014. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező pontozz de le nyugodtan az összes választ, ha ennyire fáj...
2014. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!