Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 hete szültem, félek szexelni...

9 hete szültem, félek szexelni! Volt így más is?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi, volt-e más is így vele, és mit tett, hogy úrrá legyen a félelmén, és bele merjen vágni.
2014. jún. 26. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A férjem egy álom. Ez az egy, ami segített. Mint tinikoromban, úgy kezelt, simogatás, petting ment napokig, mint valami gimis első szerelem... aztán picit be, megint nem. Ő élvezte így is, játéknak fogtuk fel. Fontos a fokozatosság, és hogy ne félj! Lehet, hogy napokig eltart, de pl. engem teljesen felhúzott ezzel az óvatos közeledéssel, néhány nap után ment minden mint a karikacsapás :)
2014. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félek, hogy az én páromnak nem menne a lassú közeledés. Bár azt mondja, hogy igen, de tudom milyen mohó. :/
2014. jún. 26. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor nekikezdtünk,kicsit elbizonytalanodtam én is,hogy milyen lesz,nagyon óvatosak voltunk,és nem volt gond. Először kicsit azért kényelmetlenebb volt mint szülés előtt,úgy értem érzékenyebb voltam,de azóta jobb mint valaha :-)
2014. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És ha most egy darabig dupláznátok? :) fura ilyesmit írni egy ismeretlennek, de talán jó ötletet ad. Először neki legyen jó, máshogy.. és akkor másodszorra talán nem olyan mohó, és nyugodtan tudtok próbálkozni veled is ;) :)
2014. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az én párom külföldön dolgozik, és volt hogy 2-3 hónapot is külön voltunk, de már akár 1-2 hét után is fájt a behatolás. :/ Ezért is félek jobban...mert azért egy szülés nem kis dolog. :) Rendesen rettegek. :S
2014. jún. 26. 15:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó ötlet! :)
2014. jún. 26. 15:53
 7/8 anonim ***** válasza:

hát az én lányom már 15 hós lesz de a behatolás még mindig kellemetlen. az első fél év kegyetlen rossz volt.

azért én drukkolok. sztem én vagyok a ritkább eset!

2014. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a sikosító csodákra képes az első időkben:)
2014. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!