Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8 hete szültem és képtelen...

8 hete szültem és képtelen vagyok szexelni annyira fáj, volt valaki így?

Figyelt kérdés
Be sem fér, annyira szűk lettem, hiába próbáltuk lassan, már a bejáratnál görcsösen fáj a gátam, beljebb nem tudom milyen lenne. Vajon meddig lesz ez így?
2013. szept. 13. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
En 20 honapja szultem es nekem meg mindig faj minden belul, ugyhogy ne aggodj/.
2013. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Ez agyban döl el,nem a méret a gond.
2013. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fájt, azóta jobb a helyzet, de nem olyan mint előtte. 9 hónapja szültem. Adj magadnak időt még és ne keseredj el!
2013. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt!Azt hittem soha többé nem fog menni a szex.

8 hónapja szültem,már sokkal jobb,de nem a régi még.

Nehéz a behatolás,fáj még picit,de ha belelendülünk elmúlik.

2013. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 gabszem ***** válasza:
engem belül is nagyon sokat varrtak. kb fél évig fájt a szex...
2013. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És akkor mit gondoltok próbálkozzunk? Érdemes? Vagy várjunk néhány hetet és akkor?
2013. szept. 13. 22:16
 7/15 anonim ***** válasza:

Egy év kellett első szülésem után, mire nem fájt semmi.

Az első alkalmakkor mi sem "jutottunk be".


Sok-sok türelem. Sok előjáték kell, meg olajjal lehet masszírozni a gátat, ha már nem fáj annyira.

8 hét még nagyon kevés.

Remélhetőleg a férjed elfogadó. Szeretgesd őt addig is, ahogy tudod.

2013. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy a várakozás nem sokat változtat, kell "gyakorolni", bár nekünk is voltak időszakok, amikor inkább bele sem kezdtünk a csalódottság elkerülése miatt. Ezt nehéz lelkileg feldolgozni, de ha figyeltek, akkor ez is összehozhatja még jobban a kapcsolatotokat.

előző

2013. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk az első fél évben alap volt a sikosító, de amúgy hiába pontoztátok le az egyik válaszolót, ez nagyban tényleg agyban dől el. Gondolom benned van a félelem, hogy mi van, ha fájni fog, és nem tudod magad maximálisan elengedni. Szerintem majdnem minden anyuka találkozott már ezzel a jelenséggel. Fizikailag ilyenkor a gát már gyógyult, viszont a hormonok még tudnak okozni galibát. Sokszor még annak is gondot okoz a szex egy darabig, akinek nem volt vágása, ez sem meglepő, hiszen a hüvely tájékát szülés közben és előtte nem éppen kellemes élmények érik. Ez kb. pont olyan, mint amikor az elvágott kezedet-hiába gyógyult már meg nagyjából- nem mered maximumos erőbedobással használni. Kell idő, hogy helyrejöjjenek a dolgok, van akinek több, van akinek kevesebb. Legyetek türelmesek, próbálkozni érdemes, de erőltetni nem jó a szexet, ha nem megy.
2013. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lassan, mint egy szűzléányál... nekem is kb egy évig fájt a szex...
2013. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!