Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz, hogy elvittem...

Az nagyon gáz, hogy elvittem magammal a 6 éves gyerekem a fodrászhoz és kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Olyan 1-1.5 órás program volt. Közben rajzolt, beszélgetett-mesélt az óviról az ottaniaknak, érdeklődött az ottani eszközökről, ilyesmikkel telt az idő, miközben nézte, hogy mit csinálnak velem.
2014. júl. 3. 07:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz, én is vittem már fodrászhoz, amikor nem volt kire bízni.
2014. júl. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nekem lett volna, de elmentünk együtt sétálni a tóhoz, utána ebédeltünk egyet majd megnéztünk egy játékboltot és utána mentünk a fodrászatba majd fagyiztunk.

A férjem szerint ez nagyon nagy hiba volt és szar anya vagyok ezért és ezentúl előre kérdezzem meg, hogy elmehetünk-e ahova szeretnék, mert nem vagyok normális, hogy ide elvittem.

2014. júl. 3. 07:41
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Na az én fodrászom a saját 3 évesét nem tudta hova tenni, vele volt miközben dolgozott egész nap. Egy vendég meg is jegyezte, ez nem gyereknek való hely!

De

én is voltam már az enyimekkel 4 és 6 évesek, nem volt baj, vittem egypár játékot, szóval nem egyedi eset, máshol is belefér, akinek meg nem tetszik, azzal nem kell foglalkozni.

2014. júl. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám megcsinálni, hogy ne foglalkozzak vele, amikor azóta folyamatosan szid? Köszönöm!
2014. júl. 3. 07:46
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy a férjednek nem tetszett? Akkor egy kicsit fura a gondolkodása, nem nőgyógyászhoz vitted magaddal, hanem fodrászhoz, mi van abban?
2014. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szaladgált a fodrásztól elcsent ollóval, és nem hempergett a hajban(nálunk történt ilyen, azóta anyuka meg van kérve, hogy ne hozza a gyereket), akkor semmi gond. Mi baja van a párodnak ezzel?
2014. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hogy önző vagyok, mert ide vittem el, mert ez gyereknek unalmas hely.
2014. júl. 3. 07:49
 8/28 A kérdező kommentje:

Volt olyan, hogy rábíztam valakire, amikor elmentem, akkor meg az volt a baj, hogy lepasszolom a gyereket csak azért, mert őnagysága fodrászhoz megy, de minek, úgyse lesz szebb.


Volt, hogy 2 évig nem mentem ezért fodrászhoz.


De, ha meglát egy csinos nőt, akkor mondja, hogy hozzám képest az legalább kinéz valahogy.

2014. júl. 3. 07:51
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vállalja be ő addig a gyereket, amíg te elmész fodrászhoz!
2014. júl. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Az nem jó, mert akkor meg azzal vagdalkozik, hogy fontosabb nekem a szépítkezés a családnál és ezért lopom a család saját közös idejét.
2014. júl. 3. 07:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!