Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyermeket szeretnél,...

Hány gyermeket szeretnél, hány van, és mi a realitás?

Figyelt kérdés

Felmérések szerint mineden családban egyel kevesebb gyerek születik mint a tervezett.

Nálunk 3 fiú van és szeretnénk még egyet.


2010. jan. 6. 11:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
3-at szerettem volna. a párommal megegyeztünk 2-ben. de remélem 2 sikerül is. nem szeretném, ha egyke lenne a gyerekem :(
2010. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Kettő van

fiú, vasárnap lesz 10 éves

lány pénteken lesz 10 hónapos

én 38 éves vagyok

több gyereket nem szeretnék, de csak a korom miatt, hanem amúgy sem

2010. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
2 lányom, 2 fiam van. Sosem gondolkoztunk előre, hogy mennyit szeretnénk, de most már megállunk :)) Hogy mi a realitás, nem tudom, de sokszor nem olyan családok vállalnak több gyereket, akik anyagilag megengedhetnék maguknak (náluk általában 1 van), inkább azok, akik bár anyagilag nem dúskálnak, de valahogy mégis tisztességesen fel fogják nevelni a gyerekeiket. Persze vannak kivételek...
2010. jan. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy 17 hónapos fiam van, 28 vagyok, és majd egyet még szeretnénk.

De később, majd ha iskolás lesz, vagy picivel előtte.

2010. jan. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi kettőt szeretnénk. Már van egy 14 hónapos fiunk és kb. 3-4 év múlva szeretnénk egy másik babát. Talán ha már nagyok lesznek, mi meg már 40 felé haladunk, szívesen örökbe fogadnánk egy gyereket, de kettőnél többet nem tervezek szülni. Engem meglepett, amit mondtál, mert én azt gondoltam, hogy nagyon sok a nem tervezett baba.


23/N

2010. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Két gyerekünk van, pár héten belül hárman lesznek, többet nem szeretnénk.
2010. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen soka nem tervezett baba .De Magyarországon, sajnos, ha jól tudom évente több ezer abortusz van.
2010. jan. 6. 11:31
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt terveztünk, egy már megvalósult :-), és egészen biztos, hogy lesz második (hacsak a természet közbe nem szól).
2010. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
én is hallottam erről. és a családunkban így is van. a szüleim egykék is mindkettőjüknek terveztek testvért, csak nem jött össze. mi 2-en vagyunk tesók és nekünk is gondolkodtak egy 3.-on, végül nem lett.
2010. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

1 van, vörös szöszke:)) nem volt tervezett,mégis vágytunk rá:)

Még 2őt szeretnénk:)

2010. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!