Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ösztönzik a szülők arra...

Miért ösztönzik a szülők arra a gyereket hogy szüljon? Miért kellene tovabbvinni a széles csípőt vaskos combokat ezzel egy ujabb emberi lénynek szenvedést okozva? Ti gondolkoztatok már ezen?

Figyelt kérdés
Szerintem csak annak kéne szülnie aki jól néz ki vékony combu homokóra vagy siman vekony. Akin van barmi gáz az minek akar kicseszni a leendo gyerekkel?
2014. júl. 4. 11:34
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
88%

Aki így gondolkodik, az inkább tényleg ne szüljön. De nem a széles csípője miatt, hanem félő, hogy a gyerek az ő szellemi képességeit örökli.

A széles csípő nagyon is szexi. Vaskos lábak elég ritkák, ha valakinek nincs túlsúlya. Nemcsak a vékony és homokóra alkat a szép. Nem mindenkinek ugyanaz tetszik. És még jó, hogy nem mindenki egyforma.

Azért mert te nem vagy elégedett magaddal ne akard megreformálni a gyerekvállalást :)

Egyébként nem mindenki hasonlít a szüleire, sokszor a nagyszülőkre, vagy más rokonokra hasonlítanak a gyerekek.

2014. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
87%
Én azon gondolkodom gondolkodtál e rajta normális vagy-e?Egy gyerek hasonlíthat az ük ükre is.
2014. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
93%

te kis okos....Egy gyerek messze nem biztos, hogy a szülei pontos mása lesz.

Remélem, te sem fogsz szaporodni, mert egyenlőre agyilag ott tartasz, hogy a nem vékony emberek élete csak szenvedés.

2014. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
95%

ez egy hülye hozzáállás már ne haragudj! azért kell szülni hogy örömöd legyen a gyermekedben, értelmet adjon az életednek, ő egy olyan személy aki feltétel nélkül szerethetsz és ő viszont szeret.......

az meg hogy hogy néz ki valaki szubjektiv dolog

van aki a vékonyat szereri van aki a nagy fenékre gerjed... nem vagyunk egyformák

2014. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
98%
Hehe! Aztán jönne a meglepi, mikor a vékony combú szülők gyereke a vaskos combú nagymamára, vagy dédmamára hasonlít! :D
2014. júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem mi a baj a vastag combbal. De ha valaki tényleg azért vagdossa az ereit, mert vastag a combja, az tényleg ne szüljön, de nem a combja miatt kerülje a dolgot, hanem a gyenge idegrendszere és a mentális zavarokra és pszichózisra való hajlama miatt.

Amúgy: [link]

2014. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
97%

A széles csípő és a vastag combok erotikusak és szépek, pl. ezért.

Egyébként az élet több a comboknál, hidd el. :)


Akkor vállalj gyermeket, ha megértél rá, addig ne!

2014. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
77%
És mi van azokkal a szülőkkel akik egészségesek és még is rákos beteg gyereket szülnek ami persze csak pár év múlva derül ki... Jaj olyan ostoba és gyerekes vagy!!!! Remélem tényleg nem lesz gyereked ilyen hozzá állással.. Ezzel megint csak magadra akarod felhívni a figyelmet szánalmas.. 120 kg boldog kapcsolatban élő első gyermekét váró egészséges 34 hetes kismama vagyok. Párom(ő átlagos alkat) 60kg-san ismert meg 8 évvel ezelőtt azóta is én vagyok a mindene....És most még jobban szeret hogy végre család leszünk.. :) Nem minden a külső......
2014. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
88%
8-as: És nem félsz, hogy pl. cukorbeteg leszel 120 kilósan? Nem arról van szó, nekem is van nagyon jó barátom, aki 120 felett van, de rajta látszik az, hogy kezd tönkremenni az egészsége, pl. izületi fájdalmak, gerincbántalmak, alvászavarok, meddőség, és valószínűleg cukorbetegség is.
2014. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
95%

ez a kérdés vagy simán provokatív vagy nagyon komoly önértékelési zavarral küzdesz, kérdező. majd ha megérted, h egy ember nem csak comb és csípő, akkor talán megérted azt is,h mirt vágyik gyerekre.


az viszont tény, h a kövérség rengeteg egészségügyi kockázattal jár és egy bizonyos határon túl nem esztétikus. ha ennyire utálod magad érte, akkor fogyj le. mennyivel királyabb aktívan tenni azért, h jól érezd magad a bőrödben. mint passzívan önsajnálkozni és azon tépelődni, h "ilyen testbe minek gyerek"

2014. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!