Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ösztönzik a szülők arra...

Miért ösztönzik a szülők arra a gyereket hogy szüljon? Miért kellene tovabbvinni a széles csípőt vaskos combokat ezzel egy ujabb emberi lénynek szenvedést okozva? Ti gondolkoztatok már ezen?

Figyelt kérdés
Szerintem csak annak kéne szülnie aki jól néz ki vékony combu homokóra vagy siman vekony. Akin van barmi gáz az minek akar kicseszni a leendo gyerekkel?
2014. júl. 4. 11:34
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Sajnállak! Nem is értem! Nem a szüleid tehetnek arról, hogy ilyen az alkatod! Persze, genetika, de akkor is!! Két tervezett Baba elvesztése után én majd meghaltam, hogy nem adhattam életet nekik! :( 75 kiló vagyok, nagy a fenekem (Párom szerint tökéletes, formás, kerek, Ő imádja, férfi ismerőseim között is vannak akik szerint tökéletes NŐ vagyok), vastag a combom, van bőven hasim is, igazából egyedül a karom a vékony! DE! Soha meg nem fordult a fejemben, hogy én csak ezek miatt NE szüljek! Tudod, a sovány nők is szedhetnek fel terhesség alatt 20 kilót, és nekik is lehet még vastag combokkal és nagy fenékkel rendelkező gyermekük! Nagy gondok vannak a lelkedben, ha nem vagy képes elfogadni magadat! Ha nem figyelnél arra, hogy ki mit mondd, hanem élveznéd az életet, akkor valószínűleg pont nem érdekelne, hogy mekkora "nagy" is vagy! :)
2014. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A testalkatot nem lehet kiszámítani.

Persze ahol két erősebb,testesebb alkat párosodik ott nagy az esélye,hogy a gyerek is olyan lesz.


Ismerek olyan családot,ahol mindenki elég duci alkat,de van egy vékony alkatú gyerekük is.

Vagy olyat,ahol mindenki barna,sötét hajú,a gyerek mégis vörös hajú lett.


Ezeket nem lehet előre meghatározni.

Ha ducibb alkat vagy,akkor sportolj.Próbáld kihozni a maximumot,hidd el sok olyan vékony lány van,akit azt hiszi magáról milyen szép,pedig tök magas a testzsír%-uk.

Alig van rajtuk izom.


Ha valaki sportos az már vonzó,mindegy milyen alkatú,de tesz az egészségéért.

2014. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Pl Serena Williams teniszező soha nem lesz olyan alkatú,mint a nővére Venus.


De látszik a testén,hogy izmos-sportos,egészséges.Tehát vonzó.Lehet vkinek nem jön be az alkata,de másoknak meg a nagyon vékony alkatúak nem tetszenek.

2014. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!