Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ösztönzik a szülők arra...

Miért ösztönzik a szülők arra a gyereket hogy szüljon? Miért kellene tovabbvinni a széles csípőt vaskos combokat ezzel egy ujabb emberi lénynek szenvedést okozva? Ti gondolkoztatok már ezen?

Figyelt kérdés
Szerintem csak annak kéne szülnie aki jól néz ki vékony combu homokóra vagy siman vekony. Akin van barmi gáz az minek akar kicseszni a leendo gyerekkel?
2014. júl. 4. 11:34
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
70%
Nem félek nem ennyivel kezdtem a terhességet de hidd el jócskán teszek ellene.. igyekszem aktív lenni és szülés után még aktívabbnak lenni. Eddig munkám miatt ez lehetetlen volt. De tisztában vagyok a következményekkel.
2014. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
97%

Volt erről egy hasonló elmélet a negyvenes években, csúnya bácsiktól, kérdező:D


De amúgy szerintem a buta embereknek nem kéne szülniük, viszont akkor kihalna az ország:D

2014. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
96%
Tudom, hogy ez most nagyon le fog döbbenteni, de van, aki egy ember értékét nem centiben és BMI indexben méri. Igen, kapaszkodj meg, más értékek is vannak! Hol? Kezdj el olvasgatni a tükör helyett és kiderül! Remek ez a világ, ideje felfedezni! :)
2014. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
0%

11-es, hát mennyivel kezdted? 50 kg-mal? nehezen hiszem...


Egyébként a kérdezővel együtt még nagyon sokan gondolják azt, hogy a vékony emberek boldogok, a kövérek meg nem. Mert ugye miért lennének boldogok a kövérek? Én pl. irigylem tőlük, hogy bármit ehetnek, bármilyen mennyiségben. Vagy hogy nem zaklatják őket a férfiak, vagy a szakmájukba nem számít a külső. Bármit felvehetnek, mert úgyis mindegy. És még egy csomó minden van, ami miatt nekik is lehet jó.

2014. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
96%

Majd közlöm a fiaimmal, csak homokóra alkatú nővel vállaljanak gyereket... jó? Nehogy vaskos combú unokám legyen már!

Tényleg úgy érzed, ez a megfelelő háttér a gyerekvállaláshoz?

Nem az értelmi, érzelmi intelligencia a fontos?

Egyébként nagyon sok férfi (nem lenyalt hajú, éretlen köcsög) szerint a széles csípő, dús női combok nagyon is vonzó testrészek.

2014. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
93%
Nahat. A kerdezovel is kicsesztek a szulei mert ilyen genetikai h.lladek lett belole :D
2014. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
90%

Ki vagy te, hogy megszabd, ki vállaljon gyereket és ki nem?

Annyira sajnálom, hogy ilyen hosszú a nyári szünet...

2014. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Először is gratulálok az intelligencia szintedhez! A szüleid biztosan "nagyon-nagyon büszkék" lehetnek Rád!


Másodszor! Arra nem gondoltál, hogy egy kövér ember élete párja, akár sovány is lehet? Ilyenkor mit kéne tenni, te hű, de okos?

Genetika. Szerinted az emberek csak a szüleikre hasonlítanak?

Elárulok valamit! NEM!!!!!

2014. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
90%
Kedves 14-es nem 50kg val keztem nem kell bunkózni!!! És képzeld nem jó dolgomban vagyok annyi amennyi.... reggeltől estig dolgoztam mint szakácsnő nem volt idő enni normálisan egy étkezésem volt az is este 10kor és az is jó tartalmas szénhidrát dús kaja ami után alvás másnap folyt köv.... szóval nem vagyok magamra büszke de most is 180gos diétán vagyok és most hogy itthon leszek a picivel végre normálisan étkezem és mozgom majd..Amúgy ha valaki rámnéz max 80kgnak szoktak tippelni.szóval szetencsére nem vagyok szétfolyva.ez van hajlamom volt rá és el is hagytam magam annó de nem késő változtattnom... Párom szeret így is úgy is boldog vagyok így is úgy is....
2014. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
69%

Elgondolkodtató:)


Napjaink "fejlett nyugati" társadalmi ideálja valóban az olyan típusú nő, amiről írsz.

DE.

Ez egyrészt nem mindig és mindenhol volt/van így ( pl. vannak olyan társadalmak, ahol a nők és leszármazottaik azért szenvednek, mert vékonynak születnek, majd később felhízlalják őket, hogy férjet találjanak nekik.


Ha pedig egy kicsit belelapozol a történelemkönyvekbe, láthatod/olvashatod hogy nem minden korban volt olyan "gáz" széles csípőjűnek lenni.


Namármost képzeld el, hogy Média barátunk, tanácsadónk és személet-, valamint gondolat- és ízlésformálónk egyszercsak bal lábbal kel fel és kitalálja hogy most jön a szivattyú: innentől a molett típusú nőket KELL preferálni mindenkinek, majd egy pofás photoshop-pal Mocsár Katiból cocát fabrikál.Mi lesz akkor a sok homokórával?


Na de nem kell félni, megvan annak az alapos oka hogy miért ez van és miért nem más.


Szerintem ezen gondolkodj el, kíváncsian várom hogy mire jutottál:)


Addig pedig fel a fejjel, mondd meg anyunak hogy önálló és független emberi lény vagy ( erős és biztos lábakkal állsz a földön), és majd te eldöntöd mit szeretnél kezdeni az életeddel:)

2014. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!