Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van tele mindig az IKEA...

Miért van tele mindig az IKEA virnyogó kisgyerekekkel?

Figyelt kérdés

#gyerek #IKEA #virnyogó
2014. júl. 6. 15:50
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
67%

19-es jól mondja! Az IKEA fő erénye az, hogy gyerekbarát. Szinte minden erről szól. Minden osztályon találsz gyerekeknek való játékokat kihelyezve.

Amíg nem volt gyerek akkor sem zavart, hogy mások elhozzák őket vásárolni. Különben is, az IKEÁba menni egy program, nem pedig egy szimpla vásárlás. Sajnálom, ha ezt mások zokon veszik. :)

2014. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
34%
Engem nem maga a gyerek zavar hanem amit művelnek,és sajnálom a nagyon pici csecsemőket,hogy azzal kínozzák,hogy áruházba rohangálnak vele
2014. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
32%

Elég gáz, ha egy családnak az a hétvégi program, h elmennek az Ikeába. Igényes, értelmes emberek lehetnek...


Amúgy fel lehetne már hagyni ezzel a "majd ha neked is lesz" szöveggel. Nagyon unalmas és képzeljétek, vannak normális családok, tök normálisan viselkedő gyerekekkel, én azért ilyeneket is látok. Tudom, h ezt fájó olvasni azoknak, akik képtelenek megnevelni a gyerekeiket.

2014. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
65%
Miért van tele a gyk virnyogó ikeásokkal?
2014. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
63%
Én hetente többször járok oda csak úgy nézelődni a párommal és az öt hónapos kisfiunkkal. A mi gyerekünk soha nem virnyogott, de másét sem hallottam még.
2014. júl. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
67%
Érdekesnek tartom, hogy egyesek szerint akinek gyereke van az ássa el magát. Ne menjen étterembe, boltba, moziba, strandra, nyaralni, sehova, de ha megy is hagyja otthon a gyereket. Elég beszűkültnek kell lenni ehhez a gondolkodáshoz és sajnálom ezek gyerekeit. Azért szültem gyereket, mert családot szerettünk volna, és a család nem arról szól, hogy a gyereket mindenből kihagyjuk. Mi is visszük mindenhova magunkkal a kisfiunkat aki most 9 hónapos, nézelődik, tapasztalatot szerez. Ez a dolga, nem a négy fal között ülni.
2014. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
46%

1. Nem kell elásnia senkinek magát, de megnevelhetnék egyesek a gyermekeiket és utána IKEÁzzanak.

2. Egy 9 hónapos gyerek nem fog megsértődni, ha kihagyják ebből a fantasztikus programból. Szerintem a fejlődésben sem állnak meg, ha nem IKEÁZNAK.

2014. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
48%

Épp azt teszik: nevelik.

Hogy ne gumibelsőben kelljen nekik felnőni, ahogy neked:))

2014. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
37%
Nem abban nőttem fel, de nem is egy áruházban :))
2014. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
63%

27-es A gyereket nem könyvből lehet jól nevelni, hanem azzal a mintával amit a szüleitől, a többi embertől lát. Ha egy gyerek nyűgös, még nem azt jelenti, hogy neveletlen. És igen, valószínűleg túl fogja élni, hogy nem Ikeázhat, de miért kéne a családja nélkül töltenie azt a 2 órát, ha együtt is lehetünk?

Egyébként én se láttam még sosem üvöltő és "virnyogó" gyereket ott, de biztos azért mert én a saját gyerekemmel foglakozom és vásárolok ott, és nem azt lesem, hogy kibe miért lehet belekötni.

2014. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!