Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van tele mindig az IKEA...

Miért van tele mindig az IKEA virnyogó kisgyerekekkel?

Figyelt kérdés

#gyerek #IKEA #virnyogó
2014. júl. 6. 15:50
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, neked is ott a webshop ha zavarnak a gyerekek. Vagy te minek jársz az IKEA-ba? Esetleg te is csak melegszel-hűsölsz, kajálsz, vagy csak nézelődsz? Ha minden harmadik lépésnél átesel egy gyereken, esetleg nem ártana a lábad alá nézni, vagy mondjuk menjél operába, ott biztos nincs olyan sok gyerek, és a kultúrális igényeidet is ki tudod elégíteni. Hogy ott nincs eladó kanapé? Így jártál. Valamit valamiért. Te nyugodtan hagyd a bébicsőszre a gyereked ha van, hidd el jobb lesz neki, ha meg nics kölyköd, fellélegezhetünk, és nem is szaporodj ha szabad kérnem. Ekkora bunkók megértek a kihalásra. Ne izgasd magad válaszon, mert nem fogok reagálni rá, de örülök ha felhúzod magad. Remélem továbbra is legalább 100 vernyogó gyerek fog körülvenni, bárhová mész, hátha nő az ingerküszöböd, vagy rájössz hogy te vagy selejtes.
2014. júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:

Megszépítetted a napom, szívből köszönöm! :)


"Ne izgasd magad válaszon, mert nem fogok reagálni rá, de örülök ha felhúzod magad."

2014. júl. 7. 10:59
 53/59 zabmester ***** válasza:
75%

Szerintem sok szülő egyszerűen félreértelmezi azt, hogy mit jelent a gyerekbarát üzlet kifejezés. És most nem az itt jelen lévő, nyilvánvalóan nagyon jólnevelt és problémamentes gyerekek szüleire gondolok, hanem azokra, akiket időnként látni lehet a fent nevezett üzletben. Amikor a szülő tényleg szélnek ereszti a 3-8 év közötti gyereket, és a gyerek azt csinál, amit akar. Persze, az ott dolgozók nem szólnak, mert nem illene bele az üzlet profiljába, de attól még illene tekintettel lenni a többi vásárlóra is. Az ugyanis nekem sem élmény - hiába van gyerekem -, amikor valamit meg szeretnék nézni, ki akarok próbálni, de nem tudok hozzáérni, mert előttem már pár gyerek odakente a csokiját, összenyálazta, felborogatta. Persze, azért vannak kitéve a dolgok, hogy meg lehessen fogdosni, ki lehessen próbálni, de amit némely gyerek csinál, az nem ez a kategória.

Szóval nekem egyáltalán nincs azzal gondom, ha valaki oda viszi a gyerekét is, csak annyit tegyen már meg, hogy odafigyel rá, és nem hagyja, hogy féktelenül tomboljon. Ha ezt nem tudja megoldani, akkor tényleg ne hozza el, vagy adja be a gyerekmegőrzőbe, ha már egyszer van. Én is voltam már gyerekkel az Ikeában, mert ha egyszer Pécsről felmegyünk családostul Budapestre, akkor nyilván bemegyünk az Ikeába is, ha kell onnan valami, mert házhoz szállíttatni egy vagyon lenne, meg amúgy is, ha már ott vagyunk, akkor szeretnénk élőben látni, amit megveszünk (mondjuk szerintem elég sz*r, hogy csak Budapesten van Ikea).

2014. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
35%
Olvastam, hogy a mai 25 feletti nők 60 százalékának nincs gyereke. Ezért a társadalom többségének már fogalma nincs, hogy egy kisgyerektol milyen viselkedés várható el és milyen nem, ezért van olyan sok konfliktus. Mi egy évben max kétszer megyünk IKEAba főleg, mert akkor ott eszünk és jó nézelődni. Csak a kicsit szoktam magammal vinni, mert még szopik. Múltkor sétáltunk egyszer csak felsirt a babakocsiban, és 10 perc volt, mire elsetaltam a babaszobaig, addig sirdogalt. Kérdező a te szemedben ez nyilván skandallum.
2014. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
45%
Ja, bocs a kérdésre nem válaszoltam. Azért van tele, mert képzeld, nem áll meg az élet a gyerekkel. Hiába szeretnék páran, az ember ugyanúgy él teszi a dolgát nem zárkózik négy fal közé, meg nem vonul kisgyermekkel börtönbe, csak hogy ne zavarja egyesek köreit. Mondom, én nagyfiú nem viszem IKEA ba mert unna a kisbabám viszont igen, mert az élet nem állt meg!
2014. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
48%
Én áprilisban voltam az IKEÁ - ban (életemben először :)). Egyedül, gyerek nélkül, az új lakásomba vettem néhány kisebb bútort, kiegészítőt. Csütörtök délelőtt volt. Egyetlen virnyogó kisgyereket sem láttam. Nem zavart senki sem a vásárlásban. Mikor kell menni, hogy olyat lássak, amilyenről írtok?
2014. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
61%

Köszi kérdező,jót szórakoztam a kérdéseden:-)

1. A gyermekmegőrző 3év feletti gyerekekre vigyáz,max egy órán át.

2.Egyenlőre nálunk nincs még webshopja az Ikeának


Mi sokat kb 2 havonta egyszer megyünk ,sose találkoztam még virnyogó gyerekekkel.Ráadásul akinek nincs segítsége,hol hagyná a gyereket vagy egyáltalán miért kéne otthon hagyni.Hogy téged ne zavarjon.Aki nem bírja a virnyogó gyerekeket maradjon otthon.Én nem szoktam hagyni szaladgálni az enyémeket nézelődni szoktak,de ettől független volt már olyan bolt ahol nekiálltak hisztizni.Ez előfordul minden gyerekkel nem jólneveltség kérdése.Akinek van gyereke az jól tudja.

Attól független,hogy én nem hagyom szaladgálni őket engem az sem zavar ha valamelyik boltban szaladgáló gyerekeket látok.

Nálunk ez nem kikapcsolódás helyett van,bútorokat szoktunk venni,és ebédelni szoktunk bemenni akkor meg már szét is nézünk.

Kedves kérdező te se wellness szállónak képzeld az ikeát és akkor nem lesz gond.

2014. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
38%
Ez egy családi áruház, ahol a gyerekek is célcsoport. A gyerkek jelenlétének köszönhetően a szülők több mindent vásárolnak. (soka játék, a gyerek kiegészítő). No meg a svédek családcentrikusak, ez érződik a kereskedelmi módszereiken is.
2015. nov. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
0%

51-es jól megmondta! :) kérdező, sajnállak, hogy ilyen szánalmas az életed, hogy ennyire zavar mások boldog családi élete...ja bocs, nem is :)

Képzeld, nekünk nincs kire hagyni a gyereket, és pont tojunk az ilyen sfejekre, akiket zavar egy kisbaba sírása, mi együtt megyünk, mert szeretünk együtt tölteni minden percet, nem hagyunk otthon senkit, hogy te nyugodtan vásárolhass.

Undorító a hozzáállása azoknak, akik szerint egy x hónapos babát otthon kéne hagyni lefejt tejjel stb...nektek remélem nincs gyereketek, vagy ha igen, akkor mi a baj? Rossz a párkapcsolatotok, hogy hétvégén is inkább kettéosztódtok?

2015. nov. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!