Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van tele mindig az IKEA...

Miért van tele mindig az IKEA virnyogó kisgyerekekkel?

Figyelt kérdés

#gyerek #IKEA #virnyogó
2014. júl. 6. 15:50
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
40%
Nos a nevelkedés az nem az Ikeába látogatással kezdődik.Elég nevetséges érveket hoztok fel miért is kell kicsi babákat vinni,nos vigyétek szegény biztosan "élvezi",attól nincs a gyerek 4 fal között nevelve,hogy a szüli nem cipelik mindenhova magukkal.Hidd el kedves utolsó eszemben sincs másokkal foglalkozni,de amikor egy 10percen belül 3 gyereken esem át majdnem és azt hallgatom,hogy a gyerek hisztizik mert Ő már menne akkor egy idő után besokallok.
2014. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
76%

Másfél évesem van. Muszáj volt ágyat vennünk. Itt Bp-n semmi segítségünk nincs, az összes ismerős, rokon 200 km-re. Az ágyat párommal mindketten meg szerettük volna nézni élőben - gondolom ez érthető. Tehát vittük a gyereket is.

Nem "virnyogott". Elücsörgött a babakocsiban, aztán a játszós részlegen játszott kicsit.

Elég sok kisgyerekes volt akkor is az IKEÁ-ban , de mindegyik normálisan viselkedett.

Egyébként meg árulja el vki h egy pár hónapos , 1 éves gyereket hogyan lehet megnevelni, h meg se mukkanjon ha vmi nem tetszik neki???!!

2014. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
62%
Senki nem mondta, hogy a nevelés az Ikeában kezdődik, örülök ha így értelmezted. Mi szeretünk együtt menni mindenhova, ahova csak lehet, te hagyd otthon nyugodtan a tiedet. :) Legalább egy "virnyogóval" kevesebb lesz, az én kisfiam meg biztosan nem zavar senkit a nézelődésével. :)
2014. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
38%
Pár hónapost sehogy mondjuk nem viszed el,nagyon tartalmas lehet a programja annak az 5 hónaposnak akit hetente többször visznek nézelődni egy árházba. 2-3-4 évesekről beszéltünk nem 1 évesekről.
2014. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy is felesleges vitatkozni, az egyik tábor úgyis mindig mond majd kifogást miért is kell kicsi gyerekkel az áruházakat járni,főleg az aki képtelen fegyelmezni a gyerekét.
2014. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
68%

Milyen beteges, hogy nevelési kérdést csinálnak egyesek egy Ikeás vásárlásból.

Szánalmasak azok, akik szerint egy gyereket nem lehet vásárolni vinni.

Felesleges is magyarázni nekik, hogy egyesek miért viselkednek ilyen galád módon, hogy magukkal ráncigálják szegény csemetéjüket az Ikeába, Tescoba, és egyéb borzalmas, fejlődésromboló helyekre.

És még megmagyarázzák, hogy miért rossz ez a gyereknek. Röhej, komolyan mondom, hogy röhej.

Kismilliószor voltam már az Ikeában, gyerek nélkül, terhesen, gyerekkel, de még soha semmilyen atrocitás nem ért. Soha senki nem bánta, hogy ott van a gyerekem és engem még soha nem idegesített más gyereke.

Azért azt hittem, hogy ebben a csoportban kicsit gyerekbarátibb a társaság, már csak a témájából is kiindulva. De kezdem úgy érezni, hogy egy csomó besavanyodott, unatkozó anyuka ide jár feszkót levezetni. Kötözködni, sértegetni. Ennél nagyobb örömötök sose legyen...

2014. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
19%
Azt kívánd magadnak amit másoknak.Ha nem tudsz szöveget értelmezni inkább ne válaszolj.Ha értenéd azt nem értettünk páran miért kell kicsi babákkal vásárolni az Ikeában,de úgy látszik ez valami új trend,új szórakozási lehetőség hát hajrá.
2014. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
18%
*magadnak is
2014. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
72%

Én szeretek az Ikeába járni a 3 éves kislányommal. Bár hozzáteszem, hogy nem hagyom rohangálni mert kulturált emberek vagyunk, de szereti megszagolgatni az illatgyertyákat, kipróbálni a kirakott játékokat, hintaszékeket, olyasmit ami érdekes egy gyerek számára. És a végén mindig az étteremben kötünk ki, imádom a mandulás tortát meg persze a húsgolyót.


De amikor régebben még szingli voltam, akkor is sokszor jártam az Ikeába, főleg nyáron amikor nálam a panelban 40 fok volt, bent pedig kellemes hűvös, két-három órát simán el tudtam ott tölteni úgy, hogy nézelődtem és megkajáltam :-D

2014. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
43%
Basszus, azért kell vinni a pici babát mert az anyuka melle nem lecsatolható és a legtöbb 0-6 hós gyereket 2-4 óránként etetni kell.
2014. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!