Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha gondot okoz a mindennapi...

Ha gondot okoz a mindennapi számlák befizetése elvárhatják a kollégák, hogy 10000 ft-ot adjak be GYED-re menő kolléganőnek?

Figyelt kérdés

Nekem is van kettő gyerekem de senkitől nem kaptam annak idején semmit mikor szülni mentem.

Kijelentették a kollégák,hogy mindenkinek 10.000 ft-ot KELL!!! beadni!


2014. júl. 7. 11:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

ez tényleg furcsa :O

hányan vagytok? mit vesznek belőle? egy komplett bababútort? :O

és miért kell? mond meg, hogy ha beadod, akkor legyenek szívesek utána neked is összedobni pár napi túlélő csomagot mert ebből 1 hétig eteted a gyerekeidet...

2014. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mire??? Hányan adtok be, és most ez minek neki? Főleg, ha te sem kaptál, nem fair. El nem tudom, képzelni, hogy erre kötelezni lehetne, de nem is illik megszabni, pláne ekkora összeget. Szerintem, ha akarsz adni, akkor mondd meg, hogy mennyit, ha nem tetszik nekik, akkor meg semmit és kész.
2014. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kaptam semmit, de nem is zavart, de lehet engem is zavarna , sőt tuti, ha 10e ft-ot kéne beadnom másnak.....

Ne adj ennyit, mást nem tudsz tenni.

Amúgy mit vesztek?????? Hányan vagytok akik összedobjátok? Mert ha mindenképpen be kell adni akkor akár 500-1000ft is elég, ha vagytok páran.

Többiek be is adják?????

2014. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Fejenként 10e? És hányan vagytok, mit akarnak venni? Nálunk is az 500-1000 Ft/fő keretek voltak, de sokszor tartottunk 2-3 névnapot egyszerre.

Én amikor eljöttem, egy FP játékot kaptam ajándékba meg virágot. De sokkal többet jelentett, hogy összejött vagy 30 ember, akikkel az előző 5 évben dolgoztam, főnököm "elbúcsúztatott". Nekem meglepetés volt az összejövetel, így sütivel-üdítővel is ők készültek.

2014. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem is rengeteg. mi azt szoktuk /esküvő, baba, temetés/ alkalmakra mindenki egy 1000ft-ot, van aki csak 500ftot ad. jó mi egy műszakban többen vagyunk. nekünk nászajándékként 30ezret dobtak össze, lassan szülök, kb ennyit kapunk most is és kb 30an vagyunk a műszakban. jah és a lényeg, NEM KÖTELEZŐ!!!!
2014. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem várhatják el! Ez túl nagy összeg fejenként. Mi 1 000 Ft körül szoktunk adni egy - egy ilyen ajándékba. 12 - en vagyunk, annyi ajándékot adunk, ami kijön ennyiből. (Babásoknak pl. veszünk egy utalványt valamelyik bababoltba, aztán ha nagyobb dolgot szeretne, akkor még tesz hozzá.) Meg esetleg viszünk be házisütit meg üdítőt, ha meg tudjuk úgy szervezni, hogy mindenki ráér az ajándékozás után még kicsit üldögélni, beszélgetni.
2014. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az összeg túlzás.

Nem adnék be ennyit semmiképpen.


Szerintem abba senki sem köthet bele, ha azt mondod, hogy egyszerűen NEM TUDOD beadni ezt az összeget és kész!

2014. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg kerek perec,hogy nektek nem telik arra,hogy 10.000-et beadj,hátha észreveszik magukat,milyen irreális ez.Nyakamat rá másnak sem tetszik,csak gyávák szólni.
2014. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!