Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Te engednėd a...

Anyukák! Te engednėd a 16 ėves fiadnak, hogy egy 27 ėvessel járjon?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy 27 ėves növel,ö vette el a szüzessėgem... szeressük egymást ės mostanában ott alszom nála.


Anyunak nem merem elmondani... fėlek attol, hogy beleszolna... tiltana töle.


De ugye ėn fiu vagyok, nem ugy kell ezt a felfogni mint mikor a lányunk jön össze egy idös pasival.


Köszönöm!:)



2014. júl. 9. 01:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
ez nevetséges, valami nem stimmel a 27 évessel,hogy egy gyerek kell neki
2014. júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Milyen gyerek? Erőteljes fiatal test, állandóan álló farok, rajongás. Jó az.
2014. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
már bocs 16 éves egy gyerek,a mai tiniket elnézve vézna testtel
2014. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem minden tini vézna.
2014. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%
szeressük=szeretjük.Kisfiam,inkább a nyelvtant és az irodalmat tanulgasd,ne a szexuális praktikákat...
2014. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Lehet egy kicsit bekėpzelt leszek:)

Jo a testem ės helyes is vagyok...oda van ėrtem;)

2014. júl. 9. 13:00
 17/23 anonim ***** válasza:

egyrészt a "nő" beteg mentálisan, ez teljesen biztos, vagy ha nem is akkor csak d*gásra kellesz egy ideig aztán viszlát.

Kérdésre válaszolva: nem,nem engedném, ahogy a 16 éves lányomnak se 27 éves pasassal. Gyerek vagy még.

ui. Aki ellenkező véleményen vagy mint te, azt nem kéne fikáznod, ez is azt mutatja, hogy még gyerek vagy.

2014. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Engem az idegesitett fel nagyon, hogy azt irták kamuzok,meg minden hülyesėget...másnak a kėrdėseit linkelgetik.


Azėrt irtam ide, mert azt hittem anyukák vannak itt,akik segitenek.

De nem... itt is itt vannak azok a kibaxott trollok... tönkreteszik az oldalt.

Szoval ezen borultam ki.



A külsöm tėnyleg jo, de nem hiszem, hogy csak szexre kellek.

Ma is ottalszom nála... nem bir betelni velem,egėsz nap látni akar.

Ha csak szexre kellenėk,azt ėszrevennėm... nem igy viselkedne.



Most nem akarok, olyan lenni, mint a tinik nagyrėsze, de szerintem már nem vagyok annyira gyerekes... jo biztos az vagyok egy kicsit,de a korosztàlyomnál komolyabb vagyok... ezt mindenki mondja... csak 20 meg 30 ėves haverjaim vannak.

Mėg a 40 ėves nökkel is jol eltudok beszėlgetni:)

2014. júl. 9. 14:52
 19/23 anonim ***** válasza:
Figyelj te még egy éretlen gyerek vagy akinek inkább a nyelvtan könyvet kéne forgatni,ugyanis nem szeressük egymást,hanem szeretjük. Egy 27 éves felnőtt nőnek vagy csak a szex miatt kell egy 16 éves srác(lényegtelen,hogy néz ki még gyerek), vagy mert valami nem oké a fejében és felnőtt férfiak ezért kerülik.Ne várj ettől a kapcsolattól semmit,anyád helyében meg ne haragudj de jót röhögnék,tiltani nem tiltanálak de figyelmeztetnélek,ne veszítsd el a fejed,és lebegjen előtted,hogy ez nem hosszútávú kapcsolat.
2014. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Jol van tanárnö:*

Most muszáj ezzel jönni?

Jo SZ@r a helyesirásom, de most nem ez a lėnyeg... ezen ne vitázzunk.


Ėn most nem azon gondolkodom,hogy hol a gond,vagy kėsöbb miben lesz a gond...ėlvezzük azt, hogy együtt vagyunk ės kėsz.


Nincs semmi baj vele, egy ėrtelmes szėp nö.

2014. júl. 9. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!