Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Te engednėd a...

Anyukák! Te engednėd a 16 ėves fiadnak, hogy egy 27 ėvessel járjon?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy 27 ėves növel,ö vette el a szüzessėgem... szeressük egymást ės mostanában ott alszom nála.


Anyunak nem merem elmondani... fėlek attol, hogy beleszolna... tiltana töle.


De ugye ėn fiu vagyok, nem ugy kell ezt a felfogni mint mikor a lányunk jön össze egy idös pasival.


Köszönöm!:)



2014. júl. 9. 01:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kicsit a fejeddel gondolkozz ne a farkaddal,mennyire lehet értelmes aki felnőttként közel a 30hoz,egy 16 éves kamasszal jön össze
2014. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Szereted az Eddát kicsi kancsó? Idéznék tőle pár sort: álom világ ahol élsz,a valóság utol ér! Remélem a "macsó" lázban égő agyad tudja értelmezni mire gondoltam.

Az megy hogy számodra negatív kritikát nem tudsz elfogadni,fikázod aki írta az erősen arra utal hogy mégis csak GYEREK vagy,annak ellenére hogy 1 27 éves szoftver hibás "nőt" húzogatsz.

2014. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem szeressük egymást, hanem szeretjük egymást.Azért néha a magyar nyelvtannal is kellene foglalkozni. De a kérdésre térve: ha ennyire szeretitek egymást, abból még bármi lehet. Ez a nő más téren is a segítségedre lehet, ha elég olvasott, intelligens, tanulhatsz tőle (persze nem a szexre gondolok). De furcsa, hogy anyukád meg sem kérdezi, hol alszol??? És akkor mit mondasz neki? Egy 16 évesnek azért én nem engedném meg, hogy ilyen komolyan foglalkozzon egy nővel, de ha így hozta a sors, hát legyen. Nem valószínű, hogy házasság lesz a dologból, mert te - akármennyire szereted is most - legkésőbb egy-két éven belül ott fogod hagyni. Valószínűleg. Csak a szexen kívül azért mással is foglalkozzál, járjál rendesen iskolába, szerezz szakmát stb, járjatok kirándulni, olvassál esetleg, hasznos programokat is csináljatok, bár egy olyan 27 évesről, aki 16 éves fiúval kezd, nem sok jót gondolok, de lehetnek kivételek.
2014. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!