Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek van bűntudatotok ha...

Nektek van bűntudatotok ha vesztek magatoknak valamit?

Figyelt kérdés
Amióta a babám megszületett bűntudatom van, ha veszek magamnak valamit, úgy érzem mivelhogy nem dolgozom hanem itthon vagyok vele, nem érdemlem meg, hogy magamra költsek, inkább csak rá költenék. Normális ez?
2013. dec. 26. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha előtte dolgoztál jár gyed nem? Másrészt szerintem család esetén nincs én pénzem ő pénze hanem család pénze van, így nem normális, max ha nélkülöztök.
2013. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs bűntudatom. A gyed is fizetés, csak nem most dolgozok meg érte hanem megelőlegeztem az államnak :-)


Szerintem nem normális. Max akkor, ha nélkülöztök.

2013. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én sóher vagyok. a gyerek elôtt is büntudatom volt e miatt. de engem nem zavar. amit muszàj,azt megveszi a fêrjem,mikor pl. làtja,h.minden bugyim elhasznàlódott,vagy egy darab utcai pólóm sincs... màsra pedig nincs szüksêgem.
2013. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs,nekem is vannak igényeim,és szükségleteim,és nem a gyerek pénzét költöm,neki mindene meg van mindig sőt néha úgy érzem kicsit túlzásba viszem a vásárlást neki,igaz már több,mint egy éve dolgozom de nincs bűntudatom.
2013. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem tudom miért van bűntudatom, nem vagyunk gazdagok, de amire kell arra mindig van elég pénz, csak mostanában elkezdtem azon gondolkodni, hogy nemsoká megyek vissza dolgozni, és minden ruhám kinyúlt a terhesség alatt meg után, mert mindig a nyakánál a ruhámba csimpaszkodik, és sajnálom megvenni, ha megteszik valami, ha meg megveszem után olyan rossz érzés, hogy nem neki vettem valamit.
2013. dec. 26. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokszor en is tulzasba viszem a fiamnak a vasarlast,aztan amikor mar valoban ertelmetlen lenne barmi mast venni neki,mert semmire nincs szuksege,akkor veszek magamnak.Egyebkent nincs buntudatom miatta,bar en dolgozok,de akkor sem volt amikor nem dolgoztam,mert tudom,hogy nem tole veszek el valamit ezzel.
2013. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!