Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 hetes kismama vagyok,...

17 hetes kismama vagyok, rettenetesen fáj a derekam és görcsölgetek. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
MagneB6- ot szedek az orvosom tanácsára. 3X1- et, de ha görcsölök veszek be még egyet. Azt mondja a görcsök a szalagok húzódásától vannak. Sokat pihenek, nem cipekedek, már nem is dolgozok, de azért a kutyákkal jókat sétálok. Tegnaptól szinte elviselhetetlenül fáj a derekam, hol fáj hol nem és ehhez van mikor görcsölök is. Úgy hiszem már érzem, hogy mozog a picink is. :) Szerintetek ez természetes, a terhességgel jár?
2014. júl. 26. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem görcsöltem, de a derekam nagyon fájt ennyi idős terhesen. Nekem a gyógynövényes inno rheuma krém jó volt rá. Ez amúgy a testtartás változástól lehet. A pocak miatt a súlypont megváltozik, így a testtartás is. Pár hét alatt elmúlt.
2014. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Derékfájás nekem is volt,végig megmaradt a terhesség alatt. Görcs viszont nem volt,és nem is mondta az orvosom,hogy az jó lenne. A szalagok nyúlására a szurkáló érzést mondta,és olyan is volt.
2014. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló volt s a MagneB6ot lecseréltem Magnerotra s teljesen elmúltak a görcsök.A derékfájás viszont hol rosszabb hol jobb lesz, de az biztos hogy szülés után lesz a legrosszabb, sajnos.Arra figyelj h ne keményedjen a pocid, mert ha igen és görcsölsz hívd az orvosod.Addig is sok pihenést s jó babavárást:)
2014. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A MagneB6 nem sokat ér, Magnerotot szedj helyett.

És ha nem elég a 3*1, akkor 3*2-t kell.

2014. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!