Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha terhes leszek, meghízok és...

Ha terhes leszek, meghízok és kövér maradok?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, jól nézek ki, de mi lesz velem akkor, ha majd gyereket akarok? Én nem akarok hízni 5 kg-nál többet a terhesség alatt, szülés után azonnal le akarok fogyni. Miért híznak sokan 20 kg-ot? Nem szeretnék többet enni a terhesség alatt a mostaninál, sőt egészségesebb kajákra szeretnék rátérni, kevés nasival.

2014. aug. 3. 09:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%

Én pl rettentő sok vizet is megkötöttem, ezért lett +12kg a vége mind a kétszer.

És nem nem maradt rajtam sajnos egy csepp felesleg sem.

Fiatal, csinos, anyuka lehetek. Úgy, hogy a terhességi teszttől kezdve nem az volt a fontos milyen leszek a végére.

2014. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
18%

5-ös válaszoló! június 11-én szültem és képzeld kereken 6 kilót híztam!!! Jelentem 55 kilóról indultam a 173 centimhez...Biztos túlsúllyal kezdtem. Szülés után is 55 kiló vagyok.

Kérdező! Hidd el, ha hízol mondjuk 8-9 kilót, az is nyomtalanul tűnik el rólad a szülést követően.

Egy biztos! Nem mindenki kövér, aki keveset hízik..sorry

2014. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
31%
hú de felkaptad a vizet
2014. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem hízik el mindenki, ez nem törvényszerű. 20 éve tartom az 50-52 kg-os súlyomat, van 3 gyermekem. Mindig 50-ről indultam, általában 10-11 kg-ot híztam, de pár hónap alatt lement minden plusz kg, sajnos...(39 éves vagyok)
2014. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni, mert a kg-k senkire sem maguktól lopakodnak fel... (kivéve ha egészségügyi gondja van, de akkor nyilván azt kell kezelni)

Úgyhogy, ha egészségesen táplálkozol és mozogsz, akkor semmi gond nem lesz, de ezt nem a terhesség alatt kell elkezdeni, hanem jóval előtte.

2014. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy itt minden válaszolónak remek alakja maradt a szülés után, de én a közvetlen környezetemben nem ezt látom... Anya is vékony volt a terhessége előtt, de alatta és utána már nem. 2. gyerek után még inkább nem...
2014. aug. 3. 17:58
 17/26 anonim ***** válasza:

Akár hiszed, akár nem, van, aki visszafogy szülés után. Ez genetika. Én örültem volna, ha marad rajtam 5 kg, nem maradt, ez van.


1.voltam

2014. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi toxémia miatt az utolsó 3 hétben még plusz húsz kilót vizesedtem... hát mit mondjak: ronda voltam, még tokám is nőtt. A víz persze lement, és hála a sok játszóterezésnek, vékonyabb és sportosabb vagyok, mint anno a terhességem előtt, pedig azóta lett még egy gyerekem (akivel végig csak a hasam nőtt), viszont a bőröm akkor nagyon kinyúlt. Ez van. Valaki nagyon szerencsés és tényleg megússza, de bizony egy gyerek kihordása sok, akár leküzdhető, akár örök nyomot hagyhat kívül és belül a testeden - ha vállalod, vállalod azt is, hogy ez is benne van a pakliban. Szerintem a terhesség/szülés egy "jó alkalom" arra, hogy a hibáiddal együtt is megtanuld szeretni és tisztelni a testedet és - nem abban az értelemben persze, hogy hagyod magad lepukkanni, de - felülemelkedni a külsőségeken.
2014. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
73%
Én ugyanettől tartottam, mielőtt megszületett a kisfiam! Anyukámon nagyon sok maradt és én is hajlamos vagyok a hízásra, de szinte ugyanolyan maradtam, mint előtte (csak a melleim nőttek kb. egy kosárral). Terhesség alatt sem szabad úgy enni mint a disznó, meg utána se, mikor baba mellett nincs időd normálisan enni/főzni. 5 kg hízás betegesen kevés: a baba 3-4 kg, a méhlepény és a megnövekedett vér simán lehet plussz 1-1 kg
2014. aug. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Le kell pontozni azért mert nem szedtem fel 15-20 kilót? Ez elszomorító...
2014. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!