Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha terhes leszek, meghízok és...

Ha terhes leszek, meghízok és kövér maradok?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, jól nézek ki, de mi lesz velem akkor, ha majd gyereket akarok? Én nem akarok hízni 5 kg-nál többet a terhesség alatt, szülés után azonnal le akarok fogyni. Miért híznak sokan 20 kg-ot? Nem szeretnék többet enni a terhesség alatt a mostaninál, sőt egészségesebb kajákra szeretnék rátérni, kevés nasival.

2014. aug. 3. 09:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nyugi 20-as, engem is lepontoztak, pedig én annyit híztam! :) 2. voltam.
2014. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a stílusod miatt pontoztak le,nem azért mert csak annyit híztál
2014. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kedves 22-es! Semmi bántót nem írtam a hozzászólásomban, csak leírtam a véleményemet.

A Kérdezőnek meg tényleg nem jó a hozzáállása a gyermekvállaláshoz, ezt így nem lehet csinálni.

2014. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy felvetés volt,én nem szoktam pontozni,engem mindenért lepontoznak még akkor is ha válaszolok arra szerintem szép-e egy bizonyos név :D Már hozzászoktam
2014. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezet adtam.:) Na jó, meggyőztetek, akkor legyen 7-8 kg, de annál többet már tényleg nem akarok...
2014. aug. 6. 16:16
 26/26 anonim ***** válasza:
2014. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!