Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hete szültem, strandon...

6 hete szültem, strandon belemehetek a vízbe?

Figyelt kérdés
Strandra megyünk du. szeretnék végre úszni, fürdeni egyet. Dokihoz csak hó végére kaptam időpontot, sztk. Néha van egy minimális barnás folyásom, ma nincs semmi sem. Nem termálvízbe, hanem uszodai vízbe belemehetek?
2014. aug. 9. 11:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A kicsit nem visszük ő lesz mamàval. A nagy miatt megyünk strandra.
2014. aug. 9. 14:14
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

És a nagy gyerek nem akar bemenni apával a vízbe? csak veled?

Én nem mennék vízbe. Fogékony lehetsz fertőzésre, és az mire jó, hogy utána azzal kell szenvedned?

2014. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jah, látom, ma délutánra vonatkozott a kérdésed. Akkor megkérdezhetem, h hogy döntöttél?
2014. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%
én nem mentem strandra 6 hét után azt a nyarat strandolás nélkül töltötük ,pedig 2 fiam már volt ovodás és iskolás ,még is megérteték hogy a huguk miatt nem lehet. kitaláltunk mást.
2014. aug. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy távol kellene maradnunk a víztől csak mert kicsi érkezett. Elmentünk, 2-3 órát elszórakoztunk, semmi probléma nem volt. Tegnap voltam dokinál, azt mondta semmi gond hogy bementem a vízbe, a termált kerültem.
2014. aug. 14. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!