Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elengednetek igy nyaralni?

Elengednetek igy nyaralni?

Figyelt kérdés
anyos ragaszkodik hozza, h 6 eves fiunk 1 hetre menjen, ottaludjon....a dedi, a ki veluk lakik, szegeny eleg beteg, ejjeleken at fent van es fent vannak vele, kiabal, jarkal, kepzelodik, nem tehet rola, sajnos beteg:( mindig mondja, mennyire nehez, nem tudom, kell-ez 24 oraban egy gyereknek......
2014. aug. 12. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem szeretném, ha így lenne ott a gyerekem.
2014. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Cserébe vállaljátok be a dédit. Anyós is megérdemel egy hét nyaralást az unokával, el tudjátok képzelni, mekkora nyomás ilyen beteg idős embert ápolni, mint a dédi? Én tudom sajnos. Valóban nem gyereknek való, vagy inkább az nem való a gyereknek, ha ez az állapot dramatizálva van, mondjuk akkor egy hétig ne kiabáljanak a dédivel, mert ő se tehet róla, hogy beteg. Ha természetes állapotként kezelitek - márpedig az, mert mindegyikünk öreg és beteg lesz egyszer, ha nincs szerencsénk, még meg is hülyülünk vénségünkre -, akkor semmi kárt nem okoz a gyerekben, 6 évesen már sok mindent felfognak és tökéletesen megértenek. Ha így állsz hozzá, azzal csak az idősek és betegek elleni viszolygást ülteted el benne.
2014. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vagyunk tul osszeszokottak, ez foleg anyos hozzaallasa volt kezdetben, mi pedig megszoktuk...mostanaban aktivkodik...szoval nem egy rutinos ottalvo a fiunk...a dedit nem anyos gondozza, hanem a masik lanya napkozben, ejszakakat foleg aposom es sogorom, akik szinten dolgozni jarnak...ugyh tudom h nehez nekik, de nem egyedul viszi...en nem kuldenem a fiut 1egesz hetre, par nap max, kompromisszum...szerintem ha mar ugyis otthon van, kicsit foglalkozhat a mamaval, a tesvere vagy apos kicsit pihenhetnenek, nekik jut a legnehezebb...latogatni jarunk, hetente, gyerekek tudjak h ez a helyzet
2014. aug. 12. 14:48
 4/5 A kérdező kommentje:
csak nem tudom, mas hetente 1-2 ora, mint egesz napokat ottlenni...tavaly meg kicsit jobban volt, sem volt egyszeru
2014. aug. 12. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha közel laktok, felesleges otthagyni szerintem. Menjetek egy-egy napra.
2014. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!