Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért teszi ki sok szülő a...

Miért teszi ki sok szülő a kisgyerekét annak hogy a pedofilok a strandokon pucéran láthassák őket lefotozzak stb?

Figyelt kérdés
Nem egyszer láttam pl. Ma is . Kisgyerekek bugyi nélkül és a medencében egy perverz akinek kiesik a szeme majd nemsoká megjelenik a telójával mintha csak valamit nézne rajt közben katt
2014. aug. 25. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Nyugodj meg. Egy valódi pedofil alig látszik, nemhogy a strandokon kattogtasson, nyílvánosan.
2014. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor miert fozozta le meg bamulta? Éves bérletem van ráérek nézelődni kiszúrtam a pasit, majd kiesett a szeme utána meg fotózgatott persze ez snkinek nem tünt fel aki nem direkt követte az eseménykeket. S sokszor látom hogy pucérak a gyerekek és sokan bámulják miért nem lehet egy kis bugyit feladni??
2014. aug. 25. 20:41
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
A netre miért tesz ki valaki fényképet a pucér gyerekéről? Én a múltkor ezen voltam felháborodva. Nem értem.
2014. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik pontosan. Nem értem az ilyneket, de ezzel a saját gyerekét hozza rossz helyzetbe még ha a gyerek nem is tudja meg ő sem
2014. aug. 25. 20:43
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha kiszúrtad, hogy a pasi fotóz, akkor fotózd le, amint a pucár kisgyereket fotózza. Ha később bármit tesz, ott a bizonyték.


Egyébként pucéron hagyott gyerek szülei ostobák és hülyék. Ha pedig igazad van, akkor még vakok is. Egy kis bugyi vagy gatya símán elfér egy gyereken (persze, egy valódi pedofilt ez nem szokott elriasztani).

2014. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Komolyan úgy gondolod, hogy itt az a fő probléma, hogy kisgyerekek bugyi nélkül strandolnak? Véletlen se az a gond, hogy pedofilok vannak köztünk? Meg hogy ha valaki ezt kiszúrja, akkor is csak itt kérdezősködik ahelyett, hogy tenne valami valós lépést, hogy kiiktassák az ilyen betegagyú degeneráltakat?
2014. aug. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

És mondja csak, kedves Sherlock, mit tett Ön, amikor ezt a cselekményt észlelte? A 107-et vagy a 112-őt tárcsázta azonnal?

Remélem, nem azt mondja, hogy semmit, csak bambult, miközben élő egyenesben látta egy bűncselekmény elkövetését!

2014. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok szülő tudat alatt hárít, hisz felfoghatatlan borzalom, hogy valaki egy kisgyermeket szexuálisan vonzónak lát. Jobb azt hinni, "velünk ez nem történhet meg". Jön a szokásos szöveg, hogy ó, még kicsi...

Egyszerűbb szemet hunyni, bele sem gondolni, hogy mennyi ferde ember szaladgálhat körülöttünk. Nem csak férfi, nő is. Mert bizony női pedofilok is vannak.

Ma már mindenki kamerás telóval, tablet pc-vel, kütyükkel szaladgál, meddig tart fotókat készíteni? Semeddig, észre sem veszed.

Én mindig adok a fiamra gatyát a strandon is, számomra nem kifogás, hogy "kicsi". Teljesen mindegy, milyen korosztály, a nemi szerve intim része, nem idegenek szeme elé való, nem közbámulat tárgya. Itthon lehet pucéron szaladgálni, a zárt kertünkben medencézni, de nyilvános strandon adok rá gatyát.

A Velencei-tó-nál voltunk, a gyerekek a parton játszottak, az egyik kisfiúnak nem volt gatyája, a fütyijét húzta a homokba. Anyukának fel se tűnt, de így könnyen homokszemcse kerülhet a bőr alá, gyulladás stb. Nem hiányzik.

Egyébként egyszerűen el lehet ezt intézni, az ilyen alak mellé leülsz, és mint aki cseveg, megkérdezed, melyik az ő gyereke?! Hidd el, villámgyorsan el fog húzni onnan.

2014. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az ilyen gyerekek szüleivel is gond van...
2014. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Soha nem voltak meztelenül a gyerekeim strandon, Balatonon, nem tettem fel netre ilyen képeket!


Ez óriási meggondolatlanság, felelőtlenség...

2014. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!