Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kifejezetten csúnya babákat...

A kifejezetten csúnya babákat valóban szépnek látják az anyák?

Figyelt kérdés

pl. sokan még az üzenőfalaikat is telerakják nem túl előnyős babás fotókkal.

Mi ennek az oka?


2014. aug. 31. 17:57
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
79%

Elég érdekes hozzáállás egy babát undorítónak nevezni... nyilván akkor te saját magadat is annak tartod, hiszen a fiziológiai folyamatok majdnem teljesen ugyanazok.


Egyébként én magam is meglepődtem rajta, de egy pár hónapos baba meglepően szórakoztató és jó fej. Én rengeteget röhögök a lányomon, pedig csak 4 hónapos.


Nyilván hozzáállás kérdése

2014. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező! Mutass már egy szerinted "csúnya" kisbabát!
2014. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
46%

Hát velem már történt olyan, hogy amikor megláttam először a szomszédunk kisfiát a babakocsiban, hátrahőköltem a látványtól.

A sajéát unokaöcsém is csúnya kisbaba volt, vékony bőrén átütöttek a kék erek, folyton vedlett, ki volt pattogva az arca. A saját anyja is azt mondta, hogy hát igen, MÉG nem szép. Azóta 10 éves és igazi szívtipró.

A barátnőm kislánya még fél évesen is kis formátlan, lapos fejű, furcsa szemű és furcsa szájó kislány volt. 2-3 éves korára meg szép szőke hercegnő lett belőle.

A kolléganőm is behozta az egy hónapos kislányát a cégbe, hát... vörös hajú és vörös bőrű volt, pattanásos, ráncos. Aranyos volt persze, de nem szép. Aztán most fél évesen egy tünemény!

Mindezt mondom úgy, hogy én magam is anya leszek nemsokára, és azt gondolom, hogy a kisbabbák nem szépek. Az anyai érzés persze azt teszi, hogy még a vedlő, hámló, nyáladzó, vörös, eres gyereket is szépnek lássuk, hisz a mi gyerekünk, de azért valljuk be, hogy kell pár hét (valakinek pár hónap is), hogy a baba tényleg széppé váljon.

2014. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
17%

http://www.youtube.com/watch?v=ff9WM_HfiYs


No, ő szerintetek SZÉP????

2014. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó:

Szerintem aranyos kisember, nem egy modell gyerek, de egy teljesen normálisan kinéző, átlagos baba.

Te is sírnál ha beletennének egy vödör vízbe és a nyakadnál fogva tartanának (tudom milyen fürdető ez, nem sértésnek írtam).


És szerintem a babák nem szépek, hanem édesek.

2014. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
44%

Igen, aranyos kisember. De a kérdés az volt, hogy SZÉP-e.

Nem szép, sőt kifejezetten öregapós arca van.

(Amikor már nem sír, akkor is olyan. nem a sírós feje a nem szép, hanem a megnyugodott arca sem)

2014. szept. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem szép kisbaba igen. Tipikus újszülött kis kopasz fej. Számomra ő szép. Szabályos a feje, szép a szeme, a vonásai. Nem áll el a füle.

Lényegében semmi olyan nincs rajta, ami általában nem tetszik egy kisbabán.

De ő még nagyon pici, ilyenkor még nagyon sokat változik az arcuk napkon-heteken belül is.

2014. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

[link]


ez a kisbaba szép? ha igen, miért? ha nem, miért?

csak gondoltam, hátha rávilágít dolgokra, ha konkrét véleményt írunk. :)

2014. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó- nem a baba a csúnya, hanem ez egy rossz kép róla.

A legeslegszebb emberről is lehet baromi rossz képet csinálni.

Ez a baba itt éppen grimaszol, összeszalad a szemöldöke, becsúszik a szája.. nyilván nem túl előnyös.

Egy másik képen, ahol épp mosolyog vagy nagyon érdeklődve néz, biztosan sokkal előnyösebb és szebb lenne róla!

2014. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Barátok közt-ben a kis Magdika... Családilag nem bírunk ránézni se! De ahogy olvasom, mások se. :D
2014. szept. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!