Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 14. én lesz 2hónapos a kisfiam...

14. én lesz 2hónapos a kisfiam. Lehet neki kamilla teát adni? Vagy vmi teát? Ha igen hány ml. T? Anyatejes.

Figyelt kérdés
Az gyerekorvos azt mondta ne adjak. De mindenki más azt mondja h adjak nyugodtan. Délutánonként eléf nyügös nem kell neki a cici se lehet azért mert szomjas

2014. szept. 9. 14:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%

Egy ilyen koru baba már viszonylag aktívan éli a napjait. A maga módján kommunikál, ismerkedik a világgal.gyakori, hogy délutánra nyűvgösek lesznek, mert az idegrendszerük " elfárad".

A fogcsírák is mozgolódnak, szóval sok kisbaba nyűgös ilyenkor. Nálunk mindkét gyereknek volt ilyen időszaka pár hónapos korukban.

A csecsemők a frontokra is érzékenyebbek.

Ez mind javulni fog, megedződnek, alkamazkodnak a babák.

Fenntartom, hogy ha van elég anyatej, akkor nem kell más étel, ital a babának. Van elég dolgod gondolom, úgyhogy a szoptatás mellett ne csináljmagadnak plussz melót azzal, hogy teáztatsz. Ezzel azt is elkerülöd, hogy cumisüveget hasznváljon,es késöbb nem kell róla leszoktatnod.

Próbáld meg magadra kötni, ha nyűgös.

2014. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

kamilla tea hashajtó, hasfogó. lehet egyébként adni 2 hónaposnak is.

ha hasmenése van akkor csak kamillát kell leforrázni és ezt adni neki. ha nem tud kakilni akkor 1 decibe egy kiskanál cukrot kell beletenni, így hashajtó hatású. havonta 3x lehet adni neki, mert nagyon szárítja a beleket a kamilla.

hasfájásra lehet édeskömény teát adni neki, ez segít neki pukizni, ezt minden nap adhatod. vagy van kifejezetten baba tea.

szerintem nyugodtan kínáld meg, nem lesz semmi baja, de ha itatni szeretnéd akkor a forralt hűtött víz lenne a legjobb mert később nem lesz mindegy, hogy ízesítetten fogad-e el innivalót... :)

2014. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat. Nem adok neki semmit szerencsére van elég tejem. Még egyszer köszönöm :) kicsit hasfájós az espumisan cseppet adom neki
2014. szept. 9. 20:50
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha hasfájós, akkor adhatsz neki teát, van többféle tea is hasfájásra, lehet, hogy szomjas és az jobban oltaná a szomját, mint a tej, elég párás mostanában a levegő.
2014. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A kutacsa kicsit be van esve és azt hallottam azért van mert szomjas. Ez igaz?
2014. szept. 10. 16:08
 16/19 anonim ***** válasza:
A kutacs nincs teljesen szintben, egy nagyon picit érezni lehet a peremet.
2014. szept. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, ha mohón issza a vizet, vaggy a teát, akkor bizony szomjas.
2014. szept. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%

tökéletesen igaza van az utolsónak, próbáld meg!

ha meg nem szomjas, úgyis kiköpi ;)


én születésétől minden nap 2x-3x megkínáltam vízzel...

2014. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem issza kikötő akkor elég a cici Köszönöm a válaszokat :)
2014. szept. 11. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!