Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg olyan hihetetlen,...

Tényleg olyan hihetetlen, hogy vki 20 évesen is boldog lehet otthon a babával, párjával? Miért állítja mindenki azt, hogy ez nem igaz és csak áltatás mindenki felé?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilvan mert az atlag 20 eves nem gyereket nevel egy komoly párkapcsolatban, hanem "él": tanul, bulizik, élvezi az eletet.
2014. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tényleg lehet. ugyanis nem vagyunk egyformák.

van, aki született anya, és az életét a család, a gyerekek teszik boldoggá.


én 34 évesen lettem terhes, azelőtt azt hittem, aki azzal takarózik, mikor semmi szabadsága és nyugalma nincs a gyerek mellett, hogy "de akkora boldogság és szeretet" az nem volt még szerelmes, nem voltak oltári jó arc barátai, nem bulizott oltári jókat, nem találta meg a számítását az életben. stb. de aztán jött a gyerek, és míg korábban azt hittem, mekkora király életem van, és minden tökéletes, rá kellett jönnöm, hogy IMÁDOK ANYA LENNI, imádom a gyereket, sose voltam ilyen boldog, sose volt ilyen tökéletes az életem :)


szóval én elhiszem, ha valaki 20 évesen boldog és tökéletes, mert családja van, gyereke és párja! mert vannak emberek, akiknek ez az életük, ettől kerek minden. és lehet, ez is a normális :)


aki kételkedik, az nem egy anya-apa típus, nem találta meg az örömet a gyerekben, vagy pedig nincs gyereke. egyik se jó, kedves kérdező :) ne mérgelődj rajtuk, hagyd rájuk, te már tudod, hogy megtaláltad a kiegyensúlyozott, boldog élet módját, csak mosolyogj sejtelmesen ha kétkedő fejeket látsz. :)

2014. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is 20 eves vagyok. Decemberbe 21.. :D 10 honapos a kislanyom. Parommallassan 5 eve leszunk egyutt. Mi eltunk eleget. Volt buli,ivas, meg minden. De kicsi korom ota arra vartam, hogy mikor leszek mar "nagy" hogy babam lehessen. :) imadtam terhesnek lenni. Konnyu szulesem is volt. Boldogok vagyunk igy. Van 2 kutyank is :D engem soh nem szoltak meg hogy fiatal anyuka vagyok. Nem kerdezoskodnek vagy neznek ram furan. Hala Istennek. Nem kell senkivel sem torodni. A lenyeg hogy te boldog vagy ! ;)
2014. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! 21éves vagyok! :) én igazán fiatalon lettem anyuka! 2 éves múlt a fiam júniusban!! Én nem hiszem, hogy a kornak bármi köze is lenne az anyasághoz! Valaki 18évesen jobb anya mint az aki 30éves koráig vár a gyerekkel!!! Ez csak azért kelt feltűnést mert " nem tudják elfogadni" azt ha valaki fiatalon szül! Leírják első látásra hogy biztos egy buliba fogant vagy valami ehhez hasonló dolgot gondolnak!

Mi is boldogan élünk a párom 23 dolgozik! Én itthon vagyok a fiammal van egy kutyánk és SAJÁT házunk!! Igaz ha nem örökölt volna a párom nem lenne de isten adta van!

Ne foglalkozz mással!! Az embereknem csúnya szokásukká vált, hogy azt hiszik jobban tudnak mindent a másiknál!!

Én tudom hogy boldog vagyok imádok anya lenni! Más nem érdekel!!

2014. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én majdnem 31 évesen szültem, nekem korai lett volna nagyon 20 évesen, de ettől még elhiszem, hogy valakinek már ilyen fiatalon a család az élete álma és értelme, mert nem vagyunk egyformák. Nekem 20 évesen még egészen más volt az életem (egyetem, bulik, szórakozás, barátok), eszembe sem jutott gyerek, ettől még anyatípus vagyok és 30 felett megtaláltam a boldogságot a gyerekemben. 20 évesen nem így lett volna, ebben biztos vagyok és a legtöbb 20 éves is így gondolkodik. Valószínűleg ezért hihetetlen sokaknak az ahogy érzel.
2014. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem hihetetlen. Nem mindenkinek a bulizás meg az ivászat jelenti az életet. Én pl. nem igazán tudom felfogni, miért lenne kötelező "kiélni magamat" fiatal koromban. Oké, ha másnak erre szüksége van, nekem semmi bajom vele, amíg nem próbálják meg rám kényszeríteni, hogy márpedig enélkül nem lehet élni. Voltam néhányszor buliban, de 10-15 perc után legszívesebben menekültem volna onnan, a többiek meg, akikkel mentem, úgy néztek rám, mint valami űrlényre, meg elkezdtek arról papolni, hogy mindenkinek szüksége van kikapcsolódásra. Hát persze, hogy nekem is szükségem van rá, meg is hülyülnék nélküle! Csak épp nekem inkább az jelenti a kikapcsolódást, ha otthon nyugiban megnézek valakivel egy filmet, vagy ilyesmi. És ezt a legtöbben képtelenek felfogni. Régebben annyit zaklattak ezzel, hogy azt hittem, velem van a baj, pedig inkább azzal, aki képtelen tolerálni, ha valakinek más az ízlése, mint neki.
2014. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én 21 éves leszek, párom 24 mire megszületik a kisbabánk. Addigra már 7 éve leszünk együnk és 3 éve együtt lakunk, mindenkitől függetlenül.Most 11 hetes kismama vagyok és tervezett baba volt. Most októberben össze is házasodunk. Mi úgy gondoltuk, hogy 1 kisbabával lenne teljes az életünk. Nagyon sok embernek tényleg hihetetlen, de ha megvan az anyagi háttér szerintem jöhet a baba, ha mindketten erre vágytok és készek vagytok rá és adottak a körülmények. Mindig arról álmodtam, hogy fiatalon legyek anyuka. Nem érdekel más véleménye.
2014. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tényleg hihetetlen,mert a legtöbb fiatal tanul ennyi idősen vagy dolgozik.
2014. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
Pl. ebből a kérdésből ha valaki tényleg boldog, nagyban sz@rik arra ki mit gondol.
2014. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!