Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti miket hagytatok már el...

Ti miket hagytatok már el babakocsizás közben?

Figyelt kérdés
Úgy fest elhagytunk egy takarót és fogalmam nincs hogy nem vettem észre, eddig mindent kiszúrtam, amit kidobált a kocsiból, olyan bénának érzem magam, ti is csináltatok már ilyet?
2014. szept. 18. 08:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
Cumi, bérlet, és fél pár kiscsizma. Viszont sokkal több minden is lehetett volt, de szerencsére a legnagyobb lányom nagyon szemfüles. :)
2014. szept. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Textil pelust,cumit,zoknit :)
2014. szept. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
39%
Az első cipőcskéjének a fél párját... Hallottak napján sötétben a temetőben voltunk, utána beszálltunk az autóba és csak itthon vettük észre, hogy hiányzik. Sajna nem lett meg. De esett már le a tesó ovis nadrágja is a tetejéről az 5 perces út alatt, ezt az egyik lakó szerencsére megtalálta. Ne érezd magad bénának, szerintem a legtöbb anyuka hagyott már el babakocsiból ezt-azt! Nem lehet minden pillanatban a szemed rajta!
2014. szept. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
13%
Semmit. Figyelem a gyerekemet.
2014. szept. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

Csak cumit. Illetve egy cipellőt, de azt megtaláltam :))


Utolsó, te milyen minta vagy... Nagyon ügyes👏👏👏👏

2014. szept. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon ritkán használok babakocsit, de a csörgőt és a cumit már kellett keresni.
2014. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Mi (mert ráadásul a férjemmel voltam) egy nagyméretű, kék IKEA-s táskát. Igaz,h üres volt, de azóta sem értjük,h hogy nem vettük észre, h kiesik alulról :)
2014. szept. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
Boltból hazafelé jövet elhagytam a bébikajákat, ami a babakocsi alsó tartójában volt. Hogy hogyan? Fogalmam sincs, de akkor én is tök bénának éreztem magam. :)
2014. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Esővédőt :D
2014. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
9%
Hogy tudtok bármit is elhagyni? A sötétben temetőbe látogatost meg ertem, de a tobbi???
2014. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!