Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti miket hagytatok már el...

Ti miket hagytatok már el babakocsizás közben?

Figyelt kérdés
Úgy fest elhagytunk egy takarót és fogalmam nincs hogy nem vettem észre, eddig mindent kiszúrtam, amit kidobált a kocsiból, olyan bénának érzem magam, ti is csináltatok már ilyet?
2014. szept. 18. 08:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%

Én például úgy, hogy a babakocsiban ülő gyerek mellett figyelek a mellettem haladó 3, és 4 évesre, a közlekedésre, boltban a vásárlásra, és még sorolhatnám. Biztos szuper lehet tökéletesnek lenni. Nekem nem megy.

Első voltam.

2014. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Honnan akasztottad le, hogy tökéletes vagyok? Nem irtam ilyet. Nem kell támadni, csak egy kérdést tettem fel.
2014. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%

Simán el lehet hagyni valamit, pedig eskü én is figyelek, de na, eddigi 32 évem alatt már legalább 3 dolgot elhagytam. Na paff.

Amúgy milyen kérdés az, hogy hogyan lehet valamit elhagyni?

Ez olyan, mintha azt kérdezném, hogy hogy nem lehet felfogni aggyal, hogy van olyan ember, aki életében már elhagyott valamit? Mintha ez olyan érdekes, kivételes és baromi furcsa lenne...

2014. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Cumit!!! De abból vagy tízet 😅

Hogy hogyan? 2mp-re nem figyeltem, es mar repült is 😩😃

2014. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Hat nekem az, mert figyelek a dolgaimra, barmilyen hihetetlen is. Nem hagytam el semmit felnőttként. Gyerekként nem emlékszem, elképzelhető, hogy előfordult.
2014. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%
Majd fogsz.
2014. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Vagy nem :) :Mint említettem, figyelek a dolgaimra. :)
2014. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
54%
Mi többiek is figyelünk a dolgainkra, de van rangsor, hogy mire inkább, mire kevésbé. :)
2014. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
69%

Én sem hagytam el semmit. Mindig mindent 6x ellenőriztem és baromira figyeltem.

Aztán sikerült elhagyni a sálamat, mikor a lányommal sétálni mentünk. Teljesen kiesett a jelenet, nem tudom mikor eshetett le és hogy nem vettem észre, viszont nagyon mérges voltam és pofára estem, hogy azt hittem én vagyok a mintakép, aki mindenre figyel. Hát...aztán nesze, így jártam. :)

Mindegy, valahogy abba még senki nem halt bele, ha elhagy egy-egy ruhadarabot vagy cumit. :)

Ennél nagyobb bajom soha ne legyen.

2014. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
33%
Én sem hagytam még el semmit. 3 gyermekkel babakocsiztam.
2014. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!