Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerek mellett 3-4 nap...

3 gyerek mellett 3-4 nap alatt száradnak meg a ruhák?

Figyelt kérdés
Komolyan kikészít már. Vettem még egy szárogatót, de még így is kevés :( Mit tehetnék, hogy hamarabb megszáradjanak?

2014. szept. 18. 10:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kereszthuzatba nem tudod berakni a száradó ruhákat?

Arra gondolok, hogy időnként 4-5 percre kinyitod az ablakokat, az kirántja a párát, de nem hűti el a lakást.

Én úgy szárogattam, hogy a fürdőben kiteregettem erre a szárnyas szárítóra, rácsuktam az ajtót. Amikor tiszta pára volt minden és csurgott a víz az ablakról, akkor kinyitottam. Amikor kiment a pára, akkor becsuktam az ablakot, ajtó mindig csukva. Ezt csináltam, sokkal gyorsabban száradtak a ruhák, nem büdösödtek be. Az viszont igaz, hogy a fürdőben hideg volt, de nem volt gázos. Lakásban 22 fok, fürdőben 18-19. Estére egy kis elektromos izével felfűtöttük.

2014. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Próbálj meg összespórolni egy szárítógépre pénzt, mert eszméletlen, hogy mennyit segít. Nekem csak 2 gyerekem van, és így is óriási segítség.

2014. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mivel fűtötök? Ha radiátorral, akkor fölé is lehet fregolit szerelni.
2014. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kandallóval fűtünk, de még nincs olyan hideg szerencsére :)
2014. szept. 18. 22:19
 15/15 anonim ***** válasza:

Kirakom a szárítót a nyitott ablakhoz, így egy nap mostanában (nem fűtök).

3-4 nap, ezt nem értem, ennyi idő alatt meg kell hogy száradjon. Vagy teregess lazábban, ne olyan sűrűn, és többször nyiss ablakot.

2014. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!