Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itt a fogyókúrás témánál...

Itt a fogyókúrás témánál miért van, hogy alig lehet találni valakit, aki a magas szénhidrát-alacsony zsír életmódot éli és választja?

Figyelt kérdés
Gyümölcsök, zöldségek nagy mennyiségben, kevés vagy semmi hús. Ezen belül nyilván van aki fogyaszt zabpelyhet, (tojást) mandulatejet/zabtejet, krumplit szóval nagyrészt növényi étrend. Ez miért nem annyira népszerű és tetszetős ezen a fórumon, mint pl: a csirke-zöldség-rizs, meg a Sárga Kapszula?

2014. júl. 23. 08:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert aki ezt írja, azt lehülyézik. Most a divat a csirke-rizs-zsír, es minden mást elutasítanak.


Csak azt felejtik el, hogy nem minden ember egyforma, ezért nem ugyanaz tesz mindenkinek jót.


Ennek ellenére nekem ez vált be, mert a sok fehérjétöl folyamatosan izüleeti gyulladát kapok, (napi max. 40 g, amit ehetek), ha sok zsírt fogyasztok, akkor akár 1300-1400 kalóriával is hízok.

Legalább két évig erölködtem a sok hús-zsír, kevés szenhidrát étrenddel, de semmi pozitiv eredménye sem volt.


Aztán pár hónapja átálltam a sok zöldség-gyümölcs, minimális fehérje, tészta-rizs-krumpli (természetesen ésszerü mennyiségekben) fogyasztására, és a napo 1600 kcal mellett fogyok és normális izmaim is kezdenek kialakulni.


Maradok továbbra is emellett, és nem kínzom magam olyasmivel, ami nem hasnál, söt beteg leszek töle.

2014. júl. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Most a csirke-zöldség-tojás a népszerű :)

De mindig van valami.

Ezért sem kell követni semmit sem, hanem mindent kell ennyi, természetesen megfelelő arányokban és mennyiségekben.

De ami már úgy kezdődik, hogy ezt vagy azt egyáltalán nem lehet soha enni, az biztosan nem jó.

2014. júl. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:

ÖÖÖ lehet a legtöbb embernek nem az a módszer segített amit leírtál.

Én úgy hiszem, hogy nincs egyfajta fogyás, mindenkinek más segít.

Én rengeteg húst ettem, szerintem sok szénhidrátot is és ettem zöldséget. Viszont gyümölcsből csak banánt, és a zsírt is próbáltam kerülni. Persze ha kicsivel zsírosabb kaját ettem az se ártott meg.


Egyébként meg sok nagy szájú van itt a fórumon. Nekem is vallották ezt-azt, meg hogy ne egyek szénhidrátot mert akkor nem fogyok, meg nem segít, stb. Hülyeség, ugyanúgy ettem reggelire kenyeret és még sokszor vacsorára is.


A kérdésedre a válasz tehát: Lehet az a módszer amit leírtál kevés embernek vált be. De ezzel nincs semmi gond, hiszen nem vagyunk egyformák.

2014. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%
Mert a legtöbb ember a túlzott szénhidrátfogyasztás miatt hízott el, így ennek csökkentésével tud a többség legjobban fogyni. Ennyi az egész.
2014. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
előző: Aham..tehát almától, répától, krumplitól híztak el??:D na ne röhögtess. Ugye ezt te sem gondolod komolyan? A sok kész kajától, chipstől, rossz zsíroktól, cukros üdítőktől híztak inkább..és nem mellesleg a sóbevitelt is hajlamosak vagyunk eltúlozni:S
2014. júl. 23. 13:42
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, látom nem tudod, mi is az a szénhidrát! Igen, a cukros üdítők, péksütik, tészták, pizzák, sütik, chipsek, cukorkák, nyalókák stb. tele vannak vele.
2014. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Drágám, úgy értelmezd a kérdést ahogy alatta kifejtettem, nem tudsz olvasni vagy mi??? A közel vegetáriánus, (zöldség, gyümölcs, krumpli, zabpehely stb) étrendről szól a kérdés, apafej. Nem, nem zacskós, sós, legyártott, tartósítószeres cuccokról. külföldön is ha azt mondod 'high carb' fogyókúra akkor senki nem a chipsre gondol.
2014. júl. 23. 14:05
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Azt kérdezted, miért nem annyira népszerű, amit meg is válaszoltam. Azt csökkentik, ami miatt elhíztak ennyi.
2014. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
csak röhögni tudok rajtad:D szóval most megint azt írtad, hogy banántól, almától híztak el :D gratula..A gyümölcsben gazdag étkezés márpedig szénhidrátban gazdag étkezés. Többféle szénhidrát létezil, ahogy többféle cukor is létezik, a banán tele van gyümölcscukorral mégsem lehet tôle elhîzni. Ha nem érted a kérdésem, akkor a választ is megspórolhatod, mert nem vagyok rá kíváncsi.
2014. júl. 23. 14:48
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek többsége nem akar szinte egyoldalúan növényeket fogyasztani. Sokan kipróbálták és nem vált be nekik.


A legjobb az alacsony GI-indexű diéta, ami eléggé változatos, kevés korlátozás van benne, így könnyen egyénre szabható.

2014. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!