Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi lenne a helyes...

Ilyenkor mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Teherbe esett egy csaj (gumival védekeztünk mindig) akivel a kapcsolatunk még nagyon kezdetleges. Én azt akarom,h vetesse el, de ő semmiképpen sem akarja. Azt mondta,h töltsek ki egy lemondó nyilatkozatot és akkor nem kell aggódnom a gyerektartás vagy bármi felelősség miatt. De akkor is... lenne egy gyerekem. Az enyém is annyira mint az övé. Szerintetek mit kéne tennünk?

2014. okt. 4. 18:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hát lehet,hogy azzá vált volna de még csak 3 hónapja ismerjük egymást.

Elnézést a nyelvezetemért, de mint írtam hiába vagyok 35, fiatal vagyok. Ezért se akarok gyereket még. Felelőtlen vagyok, és idióta mint egy tinédzser

2014. okt. 4. 18:24
 12/14 anonim ***** válasza:

Legalább belátod, hogy gyerekes vagy, az azért jó pont!

A gyerek se tenne felelősségteljesebbé, komolyabbá? A nők mindig ebben reménykednek.


Amúgy nálunk nemrég történt meg szinte ugyanez a családban. Hát…nem tudom, mit mondhatnék, de nem lesz jó vége a gyerekre nézve se náluk, se nálatok.

2014. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mekkora kamu! :) Itt a hétvége, unatkoznak a tinik. :) Pont van egy meleg barátja, jaj istenem. Ezt melyik filmben láttad?
2014. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

ja, meleg barát :D mi ez, amcsi romantikus film?


csak mert zavarja a szemem, leírom a jogi részét. egy módon mondhatsz le a babáról, ha az anyának van FÉRJE aki örökbefogadja! a meleg haver édes kevés :)


egyébként ha ez igaz, ideje lenne felnőni!

2014. okt. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!