Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akinél a...

Van köztetek olyan, akinél a rózsaszín ködös, végtelen szeretet csak később érkezett meg a babájával szemben?

Figyelt kérdés

Az első perctől nagyon szeretem a kicsimet, de most, 1 éves kora körül kezdtem el azt érezni, hogy sírni tudnék annyira imádom ... most, hogy már saját kis személyisége van, huncutkodik, megpuszil, odáig vagyok érte, pedig tényleg a legelejétől imádom, de ez most más..

Kicsit rosszul érzem magam emiatt, nem kellett volna így éreznem a legeslegelső pillanattól?!


2014. okt. 5. 21:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sose éreztem "rózsaszín ködös,jaj meghalnék nélküle,Ő az életem értelme mindjárt sírok mert úgy szeretem,mi egyek vagyunk majom szeretet",szeretem,mert a gyerekem,de nem bőgök ha épp a mamánál van vagy amikor bölcsibe,oviba ment sem sírtam és roskadtam magamba,úgy gondolom saját kis egyéniség,és kb 1 éves kora óta mélyebbnek érzem a kapcsolatunkat,és teljesen normális mértékkel szeretem és kötődöm hozzá.
2014. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1. babánál nekem sem jöttek az anyai érzések rögtön szülés után. Emlékszem a kórházban csak ültem az ágyon és néztem a gyereket a kiskosárkában- és valahogy alig jutott el az agyamig hogy az én húsom - vérem... :)) Hogy az ÉN gyerekem. Olyan fura volt, mert azt gondoltam végtelen szeretetet-imádatot kellene éreznem, és nem érzetem. Kb 2hónapra volt szükségem, hogy kialakuljon az a bizonyos széttéphetetlen kötelék közöttünk.

És érdekes, mert a 2. és 3. babámnál már nem így volt- őket születésük pillanatától imádtam. :)

Az elsőnél kell belejönni az anyaságba- tényleg úgy van, hogy nemcsak a baba születik meg, hanem az ANYA is. Szerintem ez természetes érzés.

Ráadásul férjemmel is így volt- nála is kellett kis idő az elsőnél, a második-harmadiknál már rutinos apuka volt.

2014. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!