Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császármetszés vákummal ami...

Császármetszés vákummal ami púpot hagyott a baba fején elmúlik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon kétségbe vagxok esve...Most császároztak egy hete és a picit vákuum segítségével tudták kivenni,ami ott is hagyta a fejecskéje egyik oldalán a nyomát (egy púpot)!!! Na most ez a púp tök puha, és eddig nem múlt el egy kicsit sem.. Annyira félek hogy nem is fog :-(,mert olvastam hogy nem mindíg múlik el!! Esetleg van valakinek valami ötlete vagy tapasztalata hogyan lehetne ennek eltüntetését elősegíteni?? Nővérem a sapkát ajánlotta mert hogy formálja a fejet?! A segítséget és válaszokat előre is köszönöm :-)!

2014. okt. 6. 07:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért nem eredzed meg az orvost, elvégre ö a szakember?!?!?!


Másodszor ne a növéred hülyeségeit próbálgasd, mert az ilyen buta tanácsok sokkal többet ártanak, mint az, hogy egy ideig púp van a gyerek fején.


Mellesleg ha puha, akkor nagyon valószínü, hogy csak vizfelhalmozódás, és az idövel felszívódiik.

2014. okt. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kérdeztem az orvost nem is egyszer és azt mondta hogy ne aggódjak el fog múlni de hogy időbe tellik,csak olvastam hogy nem mindíg múlik el és ezért vagyok megilyedve!
2014. okt. 6. 07:28
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

A púp el fog múlni.

A te gyötrelmes helyesírásod viszont sajnos valószínűleg már egy életre megmarad...

2014. okt. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Szerinted miért tanul az orvos sok évig? Mert a szomszéd vagy a nővéred többet tud nála?


Ha az orvos világosan megmondta, hogy elmúlik, akkor minek idegeled magad?


A fölösleges energiádat inkább a magyar nyelv szabályainak és a helyesírásnak az elsajátítására fordítsd, mert igen primitívnek fognak máshol is tartani emiatt.

2014. okt. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A szomszéd kisgyereket vákummal vették el az anyjától. A homloka emiatt majdnem háromszögletű lett. 6 éves korára teljesen kisimult, pedig nála a csont volt deformálódva.

Ne aggódj, a te babád is rendbe jön.

2014. okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Basszus hogy a neten ennyi nyelvtanár van... Ezt komolyan mondom hihetetlen!!! Miért kell bele kötni az emberbe? Segítséget kértem mert első gyermek,tanácstalan vagyok és meg vagyok ilyedve! Nem azt kértem hogy javítsátok ki a helyesírásomat basszus! Ez már komolyan elszomorító hogy az emberek hogy viszonyulnak egymáshoz.....Aki meg nem a helyesírásomat javította annak köszönöm a választ és azt is hogy oda figyelt arra hogy miért írtam :-)!
2014. okt. 6. 08:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak vizesedes el fog múlni, de komolyan ennyi legyen az eletben a legnagyobb baja, ha megmarad egy kis púp!!!
2014. okt. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem értem... ha császárod volt, hogy a bánatba és egyáltalán minek vákuumozták ki a babát?!

Császárnál felnyitnak és kiemelik a babát. A hüvelyi szülésnél szoktak vákuumot alkalmazni, ha esetleg komplikáció lép fel és sietni kell.

Vagy kamu a kérdésed, vagy elég elcseszett helyen szültél...

Egyébként simán vissza fog formálódni a feje. Csecsemőknél gyakori, hogy elfekszik a buksijukat, és pl. hátul vagy az egyik oldalon laposabb lesz. Amint megtanulják forgatni a fejüket, minden visszaáll a régire.

2014. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ödéma. Az én kisfiam természetes úton született, de sajnos mivel amikor már jöttek a tolófájások, a méhszáj még nem tűnt el teljesen, elég szűk volt neki a hely. A szülésznők kézzel tágítottak, de így is ödémás lett a feje. Nálunk elég csúnya bevérzések is voltak a púpon. Azt mondta a gyerekorvos a kórházban és itthon a házi gyerekorvos is, hogy pár héten belül felszívódik. Olyan3-4 hetes korára elmúlt teljesen. Most 8 hónapos, szép szabályos a fejformája. Ne aggódj!
2014. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Én is meg vagyok "ilyedve", amikor ilyen - az életre is - alkalmatlan emberek vállalnak gyereket...
2014. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!