Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan rohadtul elegem van az...

Olyan rohadtul elegem van az egészből,1 éves és csak üvölt. Komolyan úgy érzem, kiugrok az ablakon! Hogy vezetitek le a stresszt?

Figyelt kérdés
Rosszul aludt éjjel, most is fáradt, értem én, de már nem bírom tovább. Biztos nem vagyok anyának való.
2014. okt. 9. 09:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
30%

De őszintén mit vársz egy fáradt egy éves kisgyerektől? Foglald le valamivel! Én tök normálisan irtam! Le kell nyugodni venni egy mély levegőt es mosollyal az arcodon játszani a gyerekkel! Ha ideges vagy a gyerek megerzi..


A szuperanya....

2014. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
61%
Abba egyetértek a "szuperanyával" hogy ha stesszes vagy akkor azt a gyerek is érzi,hiszen te vagy neki a biztonság. Ha érzi rajtad,hogy idegesít téged frusztrált lesz. Kicsit legél türelmesebb vele. Hiszen még pinduri.
2014. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
3%

Az én lányom 21 hónapos, az éjjel 12x kelt fel!!! 20 percenként, semmit sem aludtam. Feszülten, álmosan, idegesen ébredtem. Szóltam is a férjemnek, hogy most övé a gyerek én pedig megyek és sétálok, vásárolok egyet a városban. Tudom, hogy baromi nehéz, nekem is.

Nem tudnád esetleg ilyenkor pár órára babysitterre bízni, vagy CsaNába vinni? Sok erőt és kitartást neked!

2014. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
45%

jaj ne izgulj neki sem tökéletes és neh azt hidd h szuperanya, a legtöbb ilyen csak nem mond igazat, na meg persze van segítsége, meg nem reggeltől estig dolgozik a párja! Hidd el senkinek sem tökéletes az anyaság! De ha rossz azt meg csak letagadják, nehéz bevallani h vmi nem tökéletes!


Elmentek játszótérre, hintát lehet élvezné, zene, labdázás (persze puha labdával)

2014. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
22%
Ha hiszitek ha nem nincs segitségem! A párom 3 műszakban dolgozik és ráadásul 5 hónapos terhes vagyok! Kérjek már bocsánatot amiért nekem van türelmem a gyerekhez..
2014. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is vannak mélypontok, 9 hónapja nem aludtam ki magam egyszer sem, 4-8 alkalommal kel a lányunk minden éjszaka. Mikor elszakad a cérna én berakom a babát a kiságyba vagy a "kuckójába" és földöz csapok valamit, lehetőleg valami gumit, hogy halk legyen. Kell a feszültséglevezetés, ne szégyeldd, én sem tudom senkire rábízni, mert annyira anyás (meg nem is tolongnak a jelentkezők), néha még wc-re is vinnem kell magammal.

Esetleg kapcsolj be neki egy mesét, nekünk beválik, ha már muszáj ennem vagy végre megfésülködnék. Kitartást, néha össze lehet kicsit omlani!

2014. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
36%

nekem is van türelmem a gyerekhez...mert vagyok olyan szivtelen és 3 párnát teszek a fejemre igy annyira letompul az orditás, hogy tudok aludni. a páromat meg mellettem abszolut nem azvarja, hogy ordit a gyerek. :DD

felkelek hozzá 1-2szer, nem éhes, nem szomjas, nem beteg...csak szimplán nem akar aludni, oké, orditson, ö is kibirja meg én is.

2014. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
57%

Húúú gondoltam h tényleg hirtelen egyedül leszel a gyerekkel húú még terhes is vagy és még a férjed sincs otthon.. tényleg szuper anya vagy...


Nem hiszem el h te vidáman játszol a gyerekkel amikor rosszul alszik és egész nap hisztis és csak sír, hisztizik, kizártnak tartom h te ekkor is fülig érő szájjal mosolyogsz és próbálod elterelni a figyelmét!



Nekem is van türelmem a gyerekemhez, ha fent van kell neki h mellette legyek és vele foglalkozzak, de mikor reggeltől délutánig hiszti van akkor igenis már kezd elfogyni a türelmem, és akkor hazaér a párom ás átadom neki ő foglalkozik vele én meg kicsit feltöltődhetek! Attól függetlenül h néha van h elfogy a türelmem, nagyon szeretem. Én őszintén be tudom vallani h nem minden tökéletes, de ettől még szeretek az anyukája lenni, szeretek vele lenni, örülök h anya lehetek, de igenis vannak nehéz pillanatok, de van apukája is így én elvárom h ő is foglalkozzon vele, igaz nem fizikai munkát végez a párom kifejezetten.

2014. okt. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy egy több mint 2 évesnek már messze nem kéne 5-6x kelni. Nincs ott vmi gond?
2014. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
70%
Próbálj meg kikapcsolni egy-két percre. Menj ki az erkélyre vegyél pár mély lélegzetet, mosd meg az arcod hideg vízzel, esetleg kapcsold be a kedvenc zenédet max. hangerőn fülhallgatóval és ugrálj rá egy jót. Azt a két percet kibírja a pici és mehetsz vissza hozzá kissé lenyugodva és próbáld meg kideríteni, mi baja a gyereknek, biztos nem azért üvölt, hogy téged bosszantson.
2014. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!