Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek volt a babajanak...

Akinek volt a babajanak lanugoja, mikor tünt el?

Figyelt kérdés
Nalunk van a homlokon,fülön,haton,vallakon.mar 3honapos,de meg mindig megvan. Valamicsket ritkult,de azt hittem gyorsabban megszabaduluk töle.:)mikorra tünik el teljesen?:)

#szőr #lanugo
2014. okt. 18. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A lányom 2 éves lesz, de még mindig szőrösebb, mint az átlag :)

Bár én is, férjem is szőrös típusok vagyunk.

Mikor megszületett erős túlzással kismajom volt, még a háta is szőrös volt.

2014. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fiamnak csak a füle volt, de az egész fülcimpa és fül mögötti rész. Aranyost volt :) (+ nagy haj születéskor.)


Kb így a 3-4. hónap körül tűnt fel, hogy elhagyta. 5-6 hónap között a haját is, lekellett nyírnom 5mm-re, mert a rendes már akkora volt, a régi meg pár 6-8 centis szál csak.

2014. okt. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
engem igazából csak a homlokán lévő zavar. Vajon az mikor tűnik el? Fokozatosan? VAgy egyszercsak hirtelen kihullik??
2014. okt. 19. 09:38
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiamból kiindulva, egyszercsak megindul és eltűnik.

Illetve az is fokozatosan, de 2-3 hét alatt.

2014. okt. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Eszti_baba_88 válasza:

Helló!

Eszti vagyok kozmetikus a végzettségem. Engedjétek meg, hogy én is hozzá szóljak.

Nem kell félni ezektől a kis szőröcskéktől pubertáskorban elvileg eltűnnek, mivel a csecsemő mirigy működése megszűnik. Sajnos ezt türelmesen ki kell várni változik-e, mert nem biztos, hogy a pubertás elején rögtön eltűnik.

Ha még sem így történne lehet kouzmetikusi, vagy akár orvosi segítséget kérni.

2014. okt. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!