Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák benneteket is idegesít...

Anyukák benneteket is idegesít, ha párotok akkor sincs a gyerekkel (gyerekekkel), ha ideje lenne rá? Vagy tényleg sárkányosodok?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon megsértődött a párom, mert elmondtam neki, hogy rohadtul idegesít, hogy még akkor sincs a gyerekekkel mikor ideje-módja lenne rá... 1,5 , és 3 évesek múltak gyermekeink, tegnap ovi után még elvittem őket játszóterezni, majd együtt értünk haza Apával.. ő kiment még másfél órát a hobbijával foglalkozni, majd mikor bejött, 5 perc múlva már türelmetlen volt a picikkel, s miután nem bírt velük ( összevitatkoztak a lányok) , közölte velük, hogy jó, akkor senki sem játszik... és leült a számítógép elé, mint aki jól végezte dolgát... én vasaltam, közben a csajokat is rendeztem, majd játszottam velük, vacsi, stb... ő mindez alatt még edzett kicsit, olvasott, de semmit sem volt velük... tény, nagyon bosszantott, mert olyan keveset van velük, és valahol nem is értem miért nincs igénye rá, hogy velük legyen?! Jelzem, nem az volt a baj, hogy nekem kellett velük lenni! hanem az, hogy nem tudok elmenni mondjuk fél órára úgy, hogy ne üvöltsenek utánam( emiatt inkább nem is megyek), épp ezért szeretném ha amikor lehet, legalább akkor foglalkozzon velük! Azóta nem szól hozzám, este próbáltam beszélni vele erről, de nem is válaszolt, mint egy óvodás... szerintetek ennyire szörnyű vagyok?
2014. okt. 21. 11:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Minek szültem másodikat? - mi az, hogy ilyennek? nem iszik, nem naplopó, gondos, felelősségteljes családapa, tervezett gyermek volt mindkettő kislányunk! Teljesen rá bízhatom az életünket, tudom, mellette biztonságba vagyunk! Ha elolvastad amiket írtam, kedves kötözködő láthatod, nem a harag szól belőlem, csak fáj, hogy nem tudok segíteni abban, hogy közelebb kerüljenek... igen, nem tökéletes a párom, de nehogy már te minősítsd őt! de hogy válaszoljak a kérdésedre! - nem, az első gyermekünknél még nem éleződött ki ez a probléma, hisz kicsi a korkülönbség, 10 hónapos gyerekkel más, mint egy 3 és egy 1,5 évessel...
2014. okt. 21. 14:29
 12/14 anonim ***** válasza:
ha nagyobb lesz a pici is akkor tud majd játszani velük szerintem .
2014. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Igen, igazából ez is érdekelne, hogy ez változhat majd? aki esetleg hasonlókat élt át megosztaná velem? Fontos, mert ha visszamegyek dolgozni sok minden fog rá hárulni.
2014. okt. 21. 14:54
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, engem is zavar és szóvá is teszem. Én is dolgozom, utána a gyerekek, a ház, a különórák, stb. Szerintem ennyi elvárható, hiszen közös gyerekek. Időnként szólni kell. Engem sem zavar, hogy én vagyok velük sokkal többet, imádom őket. Viszont szeretik az apjukat és hiányzik nekik.
2014. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!