Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A MÁKnál is előre veszik az...

A MÁKnál is előre veszik az embert, ha gyerekekkel megy?

Figyelt kérdés
Az OEP-nél külön sora van azoknak, akik gyerekkel jönnek ügyet intézni. NEkem most 3 gyerekkel kéne mennem a MÁK-hoz, és biztos hogy nem bírják max. 10 percig.

2014. aug. 6. 09:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2014. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%
Van ahol előre veszik a gyerekeseket? Tök jó, akkor legközelebb viszem barátnőm kislányát. Hogy ez mekkora ötlet...
2014. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Annyira nem szórakoztató, hidd el...
2014. aug. 6. 09:54
 4/23 anonim ***** válasza:
55%
2.ez nem ötlet,hanem kényszer!Gondolkozz néha.
2014. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Intézd interneten keresztül mert nem fognak előbbre engedni.
2014. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy nem érkezik meg időre a papír ami kell, ha most igénylem, mert ha jól tudom 30 nap a postázási idejük. Ha hamarabb jön, az jó, mert szeptember 1-re kell, de ha nem érkezik meg, akkor ciki...
2014. aug. 6. 09:58
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
Egy kicsit igazságtalan lenne, mert mondjuk nálunk a párom azért ment később dolgozni, mert addig ő vigyázott a gyerekre. Általában oda gyerekesek járnak és mindenkinek sietni kell a gyerekéhez, jó persze vannak kivételek, de nekem például kellett, mert addig zárva voltunk.
2014. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Attól függ, hová kell menned.

A budapesti főközpontban biztos, hogy nem vesznek előre, se kicsi, se nagy gyerekkel. Hatalmas sorok vannak, sokat kell várni.

Vigyél enni-innvalót, játékot.

Mi kikértük a sorszámot, láttuk, hogy vagy 40 ember van előttünk, addig elmentünk sétálni a környékre, aztán vissza.

2014. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Mondjuk az OEP-nél múltkor én is a falat kapartam, mert nagy nehezen megszerveztem a gyerekvigyázást hogy a másfél évesemmel ne kelljen ott szívni, én másfél órát vártam, míg aki gyerekkel/babával érkezett, azt előre vették, és 10p alatt végzett mindegyik.:S

Emiatt gondoltam, hogy most megpróbálnám gyerekkel (vigyázóm nincs), csak épp ha meg mégis várni kell, azt nehezen éljük túl...

2014. aug. 6. 10:02
 10/23 A kérdező kommentje:
De akkor mégis e-mailen fogom kérni, hogy küldjenek papírt és imádkozom, hogy megérkezzen időre...
2014. aug. 6. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!