Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit tudtok havonta félrete...

Mennyit tudtok havonta félretenni a gyermekeiteknek? Szerintetek hova érdemes?

Figyelt kérdés
Én most akarom elkezdeni a családit félretenni, csak nem tudom hol gyarapodna a legjobban.
2014. okt. 25. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Én havonta Százezret teszek félre fejenként mindhárom gyerekemnek. Nem túl sok, de alapnak jó lesz.
2014. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De jó nekik : ) Egyszer én is szeretnék annyit :) Azt megkérdezhetem, hogy mennyi összbevételből?
2014. okt. 25. 14:28
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Az igen 300.000 csak a gyerekek megtakarítása.

Míg másoknak annyi a havi bevétele vagy még annyi se.

Mi is kb. havi 10.000 tudunk félretenni ezt itthon gyűjtjük míg nagyobb összeg nem lesz belőle. Utána bankba tesszük.

2014. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

miért lett első lepontozva??tök jó neki,ill.a gyerekeknek :)

mi is egy 10est teszünk félre, lekötve, de arra törekszünk,hogy a családit fejenként félre tudjuk tenni.2 gyerek van

2014. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Én is úgy gondoltam, hogy fejenként megy félre a családi, mindenkinet a sajátja :) Utolsó megkérdezhetem, hogy hol van lekötve, hol érdemes? Én nem pontoztam le senki.
2014. okt. 25. 15:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első azért lehet lepontozva, mert a fejenként havi 100 ezerre odaírja, hogy nem túl sok...


Én is a családit tervezem félretenni nekik, külön számlára.

2014. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Mi nem takarítunk meg külön a gyereknek, vagyis úgy nem, hogy az ő nevén legyen. Babakotveny éppen ezért kiesik. Nem bízok benne, és ha bármi.baj van, nem.likvid, nem férünk hozzá. Életbiztosítást sem kötöttünk, mert túl magas a költsége és ehhez képest keveset tud. Lakástakarékot majd később kötünk neki, azt sem érdemes túl hamar. A többi megtakarítást pedig költséghatékonyságból tartjuk egy helyen, és mert így ha bármi történik egyikünkkel, a másik megkap mindent, nem kell a hagyatékkal, gyámhivatallal sszórakozni. Sajnos kis megtakarításokat nem érdemes porlasztani, mert az egyes számlák, konstrukciók díja elviszi a hozamot.
2014. okt. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Le lehet pontozni, de mi nem tudunk semennyit félretenni. 2 gyerekünk van (4-6), férjem is és én is dolgozunk (minimálbér)
2014. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Miért pontoznánk le? Gondolom nem azért nem raksz félre, mert nem akarsz
2014. okt. 25. 15:53
 10/14 anonim ***** válasza:
18%

Utolsó mondjuk ne is csodálkozz,ha lepontoznak mert egyáltalán nem kérdésre válaszoltál.


Babakötvénybe én sem bízok, szerintem mindegy melyik bank csak nem babakötvénybe tedd,magán nyugdíjszámlát is elvették egyik percről a másikra.

2014. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!