Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit tudtok havonta félrete...

Mennyit tudtok havonta félretenni a gyermekeiteknek? Szerintetek hova érdemes?

Figyelt kérdés
Én most akarom elkezdeni a családit félretenni, csak nem tudom hol gyarapodna a legjobban.
2014. okt. 25. 14:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Jelenleg mi sem tudunk félretenni, mert épp költözünk. De utána kb. 10 ezret szeretnénk neki megtakarítani havonta - lehet,h egyik hónapban kevesebbet sikerül, lehet,h máskor többet. Mi autónyeremény betétkönyveket fogunk venni - bár nem az ő nevére, de neki lesz elkülönítve. Mert bárhová viszem ezt a nem túl sok pénzt, szinte semmit nem kamatozik. Így meg van esély arra,h nyerünk, de ha nem, a pénzhez bármikor hozzáférhetünk (illetve hozzáférhet majd ő).
2014. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Hetes vagyok. Azt elfelejtettem, hogy havi 100 ezret rakunk félre, ebből majd annyit tervezünk a fiunknak adni, mintha havi 30 ezret raknánk félre.
2014. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
28%
bírom ezeket a tipikus válaszokat, hogy másnak a bevétele nincs annyi....es?? Hogy jon ez ide? Persze, másnak 80 ezer bevétele sincs...sajnos ez van. Azert nem kell lepontozni mert jol áll anyagilag. Nyilván el van tévedve ha szerinte ez kevés, de lehet h az o köreiben tényleg annak számít.
2014. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

5000 Ft/gyerek/hó. 3 gyerek van, ennyit tudunk félretenni.


Fundamenta.

2014. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!