Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 26 évesen valòban korai...

26 évesen valòban korai a gyermekvállalás? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 12:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%
26 voltam mikor a kisfiam született, 28 mikor a kislányom. volt stabil munkahely, hiteles lakás, saját autó, megbízható társ. Azóta bebuktuk a hitelt, az autót cserélni kéne, és mivel egy kistelepülésen kezdtük újra ( zéró munka, viszont olcsó ingatlan), jelenleg közmunkán vagyok (bár irodai munka, csak státusz nincs), férjem vidékre jár, alig látjuk :-( de ezek nem az életkorunk miatt alakultak így. Terveztük a gyerekeket, újra így csinálnám. 32 éves vagyok, fiatal, energikus, van kedvem mókázni velük, sokat alkotunk, játszunk együtt, kirándulunk, simán lecsúszok velük a csúzdán a móka kedvéért, ugyanakkor vannak szabályok, következetes nevelés. Természetesen nem mintagyerekek, alapból duracell nyuszik, de legalább tudjuk tartani velük az iramot. Férjem is 32 éves.
2014. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egyáltalán nem korai. Én 23 éves voltam mikor a kisfiam született és most várom a tesót. Most 29 vagyok. A párom 6 évvel idősebb tőlem. 16 éves voltam mikor összejöttünk először elvégeztem az iskolát majd 2 évet dolgoztam, összeházasodtunk van saját családi házunk, autónk stb. Én nem értem hogy most miért az a trendi hogy 35-40 év között szülnek a nők? Én örülök hogy fiatal anyuka vagyok
2014. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem engem szòltak meg,hanem a barátnőmet. De mi is ilyentájt szeretnénk babát. A fene érti ezt :)
2014. okt. 26. 14:16
 14/21 A kérdező kommentje:
Egyébként én 25 leszek,4éve dolgozom,saját lakásban élünk minimális hitellel,a párom pedig 31 éves. 7éve vagyunk együtt.
2014. okt. 26. 14:17
 15/21 anonim ***** válasza:
en is 26 evesen lettem anya egyaltalan nem korai!
2014. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A 8. válaszoló vagyok.Na,ha valaki 20 évesen szül,az is le van pontozva,ha 40 évesen,az is.Mindegy is.Én a 2.-at 35 évesen(6 éves múlt),a 3.-at 40 évesen szültem(most 2 éves).Hogy miért?Mert az első gyerkőc után nem akartam másikat.Ráadásul a vállalkozásom is felfutott.Aztán,amikor a barátnőim 30 felett rájöttek,hogy lassan szülni szeretnének,én rájöttem,hogy lassan felnő a gyerekem,én pedig ott állok fiatalon "feladat" nélkül.Életem/életünk legjobb döntése volt,hogy bevállaltuk a kicsiket.A nagy már 3 éve külföldön tanul,a vállalkozásom még mindig fut,és van egy csomó dolgom/dolgunk.A barátainknak hasonló korú(+/- 1-2 év)kisgyerekei vannak,nagyon sokat vagyunk együtt.Szóval aktív,boldog,fiatalos életet élünk.Nem mellesleg Ők is annyi idősek,mint mi.Ilyenkor szoktam mondani,hogy nem én szültem korán,hanem Ők későn....nekem már van egy felnőtt,önálló gyerekem.
2014. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A 16.vagyok.Még annyit,hogy én nem trendiségből szültem későn.És,ha így vesszük,én is fiatal anyuka vagyok,SŐT,minden esélyem megvan,hogy fiatal nagymama is legyek!
2014. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

nem azzal kell foglalkozni, hogy más mit gondol arról, hogy te mikor szülsz. ez te és a párod döntése kell, hogy legyen, és ha ti úgy érzitek akár 20 akár 26 akár 35 évesen, hogy most vagytok készen rá, akkor senki véleménye ne érdekeljen. természetesen a test regenerálódása szempontjából az a jobb minél fiatalabban szül valaki, de ha nem kész rá, akkor csak boldogtalanság lesz a vége.

én 24 évesen szültem, de sokkal fiatalabbnak tűnök általában 19-20-nak saccolnak, emiatt kaptam már fura arcokat a fiammal, sőt múltkor a postás szült be, hogy baba van, ilyen fiatalon?? de nem érdekel, mindene meg van, boldog családban nő fel és engem csak ez érdekel.

2014. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem korai szerintem. En is annyi vagyok, nagylanyom 4 eves, a pici 3 honapos. Bar nem hazudok, 22 evesen jobban birtam a strapat :(
2014. okt. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem korai, szerintem teljesen átlag kor.

Nekem korai lett volna még, most már (28) vállalnám, csak anyagilag szeretnénk egyenesbe jönni végre. De hirtelen két anyukát is tudok, akik pont 26 évesen vállaltak gyereket, mindkettő nagyon szeretett volna már, nekik tuti nem volt korai.

2014. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!