Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik a 30év feletti gyermekvál...

Akik a 30év feletti gyermekvállalást p tartjátok ideálisnak, nektek mi az oka?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 20-40 kozott az idealis.

En 28 evesen talalkoztam a ferjemmel. Szoval, nalunk 30 ev felett johetett csak szoba. :)

2014. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel egyelőre sem én sem a párom nem akarunk, ilyen egyszerű, nem akarunk semmiféle kötöttséget, ami egy gyerekkel jár. Plusz nem is keresek még annyit, hogy fel tudjak nevelni egy gyereket.
2014. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24 éves voltam,mikor a férjemet megismertem. Aztán összeköltöztünk és kicsit éltünk kettesben. Dolgoztunk, nyaraltunk, moziztunk..éltünk. Aztán amikor volt pénz összeházasodtunk és pont 30 voltam mikorra összejött a baba. addigra értünk meg rá!!
2014. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy azt tartom ideálisnak általánosságban, viszont a környezetemben lévők közül mindenki 30 körül szülte az első gyerekét. Hogy miért? Azt hiszem, ez a „szubkultúránkból” fakad, hiszen mindenki felsőoktatásba járt, és legkorábban 22-23 évesen végzett a suliban. Ezután elkezdett dolgozni, elköltözött otthonról, és élvezte a független életét (buliztunk, utaztunk is). Úgy 30 felé jött el az, hogy már stabil kapcsolatban éltünk, valamennyire láttuk már, mit akarunk, és addigra „kiélveztük” a nagy szabadságot. Mert bárki bármit mond, a gyerekvállalás megköti az ember kezét, nem „ugrál” már úgy, mint egyedül, hiszen felelősséggel tartozik örökre valaki másért.
2014. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!