Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák van félretett pénzetek...

Anyukák van félretett pénzetek, amit akkor vesztek elő ha a gyereknek kell valami sos?

Figyelt kérdés

Én most kezdtem el nekik gyűjteni, ha pl a picinek elfogy a palusa és már nincs pénz venni, vagy be adj isten gyógyszer kellene valamelyiknek. (3 gyerek van) Nem nagy összeg, kb 2500 ft van eddig, de az anyagi helyzetünket tekintve ez is jó sztem.

Nektek van megtakaritott pénz ami CSAK a gyerekeké? Mennyit raktok havonta el? Hol tartjátok és mennyi van most? Milyen esetekben nyúltok hozzá?


2014. okt. 26. 14:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
3 gyerek van. Havi 27 ezer megy megtakarítási számlára nekik. Ezen felül havi 45 ezer van elkülönítve a gyerekekkel kapcsolatos váratlan kiadásokra.
2014. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen pénz,hó elején megveszem ami kell,marad még pénz ha valami épp kell elmegyek megveszem ha nem sürgős átteszem következő hónapra,igyekszünk eltenni pénzt,hogy hónap végére is maradjon,meg amúgy is teszünk félre.
2014. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Egyelőre külön megtakarítást nem tartunk fenn a gyereknek, de talán majd kellene. Mindig tartok itthon valamennyi készpénzt, hogy legyen mihez kapni, ha hirtelen kell valamire.

Szerencsére olyan problémánk nincs, hogy a hónap végén ne tudnánk pelenkát venni. Nincs kiszámolva a pénzünk, tudunk minden hónapban félretenni, ezért sincs külön a gyereknek. Egy fiunk van.

2014. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs pedig nem artana. Igy is az utolso heten mindig hozza kell nyulni a hitelkartyahoz, amit fizunal visszatolunk. De mi is hibasak vagyunk, mert a legtobbet a telefonszamla viszi el, 30-40 ezer forintot :/ Elvileg jovohonaptol ezt a problemat is megoldom es ebbol 20 megy majd krizishelyzetre.
2014. okt. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó miért ennyi a telefonszámlátok? Bocsánat hogy rákérdeztem de érdekesnek találom :)

Nekem olyan telefonom van, hogy havonta küldenek rá 3200ftot amit lebeszélhetek plusz a törlesztőrészlet havi 3000ft. Tehát telefonra 6000fizetek, a 3200 nekem simán kitart, mert csak a férjemet hivom. Neki pedig most lett új telefonja,amit használtba vett 45ezerért, oké ez nagyobb kiadás volt de muszáj merg elromlott neki a régi. De ugye ez értelemszerüen feltöltös.

2014. okt. 27. 08:10
 26/27 anonim ***** válasza:

En kimondottan orultem, ha aprot hoztak, szoval nem ciki. Diakkent dolgoztam penztarban.

Mi is az aprokat tesszuk felre kabatzsebbol vagy takaritasnal kerul elo.

Kb 5 000 ft szokott lenni.

Az en ferjem kavepenznek hasznalja :)

De hal isten sose vettunk meg abbol pelust. Arra mindig jut! Inkabb en nem eszem egy napig, ha ugy adodik, de neki lesz pelus mindig :(

2018. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Javitva:

*:)

2018. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!