Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minek egy kisbabáról 500...

Minek egy kisbabáról 500 képet csinálni? Komolyan nem értem.

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

S ez miért fáj?

Ha mondjuk megosztanak a gyerekről 1346 képet két nap alatt, azt én sem értem. De otthon aztán annyit fényképez az ember, amennyit akar. Én azt nem értem, ez miért baj neked. Valaki megbántott ezzel?

2014. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Mert ezek a pillanatok nagyon gyorsan elillannak, azért. A kisbabák mondhatni napról-napra változnak, néhány hónap távlatából is rá lehet csodálkozni, hogy jé, ilyen volt? pedig nem telt el sok idő.


(én meg azokat komolyan nem értem, akiknek ilyen kérdések eszébe jutnak)

2014. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Mi a fenét fényképezne, mikor ott az újszülött gyereke vagy kisbabája? Hamar elszáll ez az időszak, meg akarja örökíteni a kedves pillanatokat. Mert örül neki, imádja a gyerekét. Tán tőled kér rá pénzt?
2014. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy minek 500-at csinálni, mikor lehet több ezret is!!!
2014. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nagy fotós. Nekem van egy régi képe a gyerekről a telefonom és kész, de a férjem annál többet nyomogatta az elején a gépet. Mindenki más, és én örültem, hogy legalább a férjem csinált csomó képet, amit később együtt visszanéztünk és jókat nevettünk, hogy milyenek voltak a gyerekek kicsinek. Iszonyatosan sokat változnak napok alatt is sokszor. Főleg, ha valami újat csinál. De ki ilyen ki olyan. Ezzel senkinek nem okoznak rosszat az a lényeg:)
2014. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok képet készítek a 2 hónapos babámról...ÉS??

Rohadt hamar elszállnak ezek a kisbaba percek, jóhogy megörökítem...

2014. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
rolam alig vannak gyerekkori fotók. bár lenne 500 :(
2014. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Pl en azert csinalok havonta tobb szazat mert 1 . Imadok fenykepezni 2. Imadom a kisfiam es szivem szerint az osszes pillanatat mrgorokitenem, hogy soha ne felejtsuk el.
2014. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én hobbifotós vagyok, és ennél többet is csináltam. De nem csak a babámról, hanem bármiről és bárkiről! Imádom a digitális technikát, és hogy annyit fotózok, amennyit csak akarok.

Mondjuk nem kötöm senki orrára, csak aki kíváncsi rá.

De hogy te ezen merengj...hát soha nagyobb bajod ne legyen. :)

2014. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Minek ilyen idióta kérdést feltenni? Komolyan nem értem.
2014. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!