Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komolyan van olyan, akinél...

Komolyan van olyan, akinél működik az együttalvás? Kényelmes és pihentető?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 17:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Se nem kényelmes, se nem pihentető egyiküknek sem, sőt nem is egészséges. Csak az anyuka magához szoktatta a gyereket, mert szereti maga mellett érezni. A gyerek ezt megszokja, és nem hajlandó külön aludni.
2014. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%

Igen, biztos van.

Barátnőm egyedül neveli a babáját, együtt alszik vele a kezdetektől. Vannak nehéz napjai, de általában mosolygós, kipihent, tele van energiával.

2014. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Az én kisfiam sajnos nem volt hajlandó a kiságyában aludni hiába mondja az első válaszoló hogy az anyuka hibája. Én 2 hónapig kínlódtam azzal hogy a kiságyba szoktassam de amint letettem az ágyába mindjárt üvöltött. Már teljesen ki voltam borulva folyamatosan csak sírtam mert 2 hónapig szinte nem is aludtam csak pár perceket már majdnem belebetegedtem. Csak akkor tudtam aludni mikor anyósom elvitte 1 órára délután sétálni. Egyszer már nem bírtam tovább és az ágyunkban szó szerint ülve elaludtam kezemben a gyerekkel. Amikor felébredtem betettem a kiságyba szintén jött az üvöltés. Odatettem kettőnk közé és aludt mint a bunda. Nekem kényelmes volt és végre pihentető bár nekünk jó nagy ágyunk van és tény hogy jobban oda kellett figyelni hogyan alszunk bár nem vagyunk nagyon forgolódosak . Ja és arról nem is beszélve ha nem aludna kettőnk között észre se venném hogy lázas pl. mert ő akár 39 fokos lázzal is ugyan úgy alszik.
2014. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk működik! Kényelmes és pihentető. Ha felsírna, már jó előtte érzem, hallom, és megsimogatom, magamhoz ölelem.Nem ébred fel, nyugodtabban alszik.
2014. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Én csak az első pár hétben aludtam vele, mert elegem lett a felugrálásból és fájt a szülés utáni sebem is.

Nekem úg ykényelmesebb volt, a fejem felett aludt, kerszetben, úgy tudtam rá vigyázni a legjobban.


Már csak akkor alszunk együtt, ha a nagyszülőknél vagyunk, vagy nyaralunk, akkor a földön alszunk 3-an szivacson és igazából azért nem olyan pihentető csak, mert kúszik álmában és amíg otthon a kiságyba ütközik és fel kell kelni eligazgatni éjjel, addig együtt aludva belém ütközik és elég ideges leszek eg ypillanatra álmomban, ha úgy kelek, hogy rugdosnak. Egyébként az első hetekben nekem sokat segített az együtt alvás.

2014. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk működik.2 éves lesz a legkisebb(3 gyerek van)az első perctől velem alszik.Az 1. hónapban a férjem a vendégszobában aludt.Aztán visszaköltözött hozzánk.Mivel a kicsi elalvás előtt szopik,így nekem is kényelmesebb.Bár én már kiraknám,a férjem nem akarja.Nekünk elég nagy az ágyunk 2x2 méteres,így kényelmes,és pihentető az alvásunk.Az intim szféránk se sérül,hiszen ott a vendégszoba....meg sok más lehetőség is akad.
2014. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

van, hogy már olyan fáradt és nyűgös a babám, hogy egyedül el sem bír aludni. Ilyenkor magam mellé veszem, nekem is jól esik az ejtőzés, ő meg csak így tud megnyugodni. De ez már olyannyira végső eset - mivel nem szeretném hogy ezt megszokja - hogy emiatt még a kanapét sem húzom ki. Tehát úgy értem, olyan ritka ez hogy amikor így alszunk, vállalom hogy heringként mellé simulok és elfekszem mindenem, mint hogy emiatt kihúzzam a kanapét..

azért én tudok így is pihenni, persze nem olyan mint az ágy, de amikor már a ringatáshoz is fáradt vagyok, akkor már ennek is tudok örülni :) hosszútávon ez nem egy járható út. amennyire tudom, a bölcsőhalál is gyakoribb együttalvásnál

2014. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%

Nekünk az volt (és a férjem sem nyüszögött miatta). Abban az időben nem a hálószoba volt az intim központ.


Csak így volt kényelmes amíg szopott éjszaka. Csak így tudtam kipihenni magamat. Mondjuk direkt csináltattunk ágyat magunknak. 240x200-t. Mikor evett, arrébb pakoltam és kész.


Másfél évesen vettünk neki egy ágyat, a miénk mellé tettük, simán átszokott. Sőt az sem zavarta meg, hogy délután alhat a nagy ágyban, de éjjel a sajátjában. NEm keveredett össze.


Most 26 hónapos és tesóprojekten vagyunk. Még mielőtt nagyterhes lennék, kiszoktatjuk a szobájába. Amit valószínűleg eddig is megetettem volna, ha nem lenne túl közel a nappalihoz, ahol éljük az életünket, miközben ő alszik.


Ha tápszeres lett volna, nem tudom, hogy alakult volna a dolog, de így tökéletes volt. Tény, hogy nem volt hasfájós, se semmi, de talán az együttalvásnak is köszönhetjük, hogy nem volt zombi- időszakom.

2014. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó vagyok. Azt nem írtam, hogy az első 9 hétben a kiságyaban aludt mellettem, mert csak abba tudtam betenni a légzésfigyelőt.
2014. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

Mindhárom gyermekünkkel sokáig, évekig együtt aludtunk.

(Én sokáig is szoptattam.)


Jó rá visszagondolni.


Mindenki nyugodt volt, kiegyensúlyozott, tudtunk pihenni. :)

2014. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!